Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

2017-2018 Yeni Sezonunda Devam Edecek Diziler

19.04.2017
2017-2018 Yeni Sezonunda Devam Edecek Diziler

Ülkemizde dizi sektörünün bir hayli hareketli olduğu gerçeği var. Reyting yarışında geri kalan diziler ekranlara veda ederken büyük bir izleyici kitlesine sahip diziler sezonlar boyunca devam edebiliyor. O nedenle yeni sezonda ekrandaki yolculuğuna devam edecek diziler de belli oldu. O dizileri şimdi detaylı olarak inceleyelim. Ancak bu listede yayınlanmayan bazı diziler de yeni sezonda ekranlara devam edecek. Fakat bu konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmamış olan yapımlar olduğu için listemizde yer almıyor.

1. Söz

Henüz ekran yolculuğuna yeni başlamış olan söz dizisi, sıkı bir giriş yapması ile yeni sezonu da garantilemiş oldu.

2. İsimsizler

Yeni sezonda yayın hayatına devam edecek dizilerden bir tanesi de İsimsizler dizisi oldu. Düşük bütçesi ve iyi reytingleri sayesinde İsimsizler de yeni sezonda izleyicilerinin karşısında olacak.

3. Kırgın Çiçekler

Uzun bir dönemdir yayın hayatına devam eden ve her bölümüyle izleyicilerin hayranlık duyduğu Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezonda da Atv ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Ancak bu sezonun dizinin son sezonu olacağı düşünülüyor.

4. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Atv ekranlarında yayınlanan ve kendine has bir izleyici kitlesine sahip olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonda da kadrosuna yeni önemli isimleri katarak devam ediyor.

5. No: 309

Fox Tv ekranlarında yayınlanan No: 309 dizisi de yeni sezonda takipçilerinin karşısına çıkmaya devam edecek.

6. Vatanım Sensin

Yakın tarihimize dair çok özel bir hikayeyi anlatan Vatanım Sensin dizisi yayınlandığı günden beri reyting rekorları kırıyor. Bu yüzden Vatanım Sensin yeni sezonda da Kanal D ekranlarında olacak.

7. Arka Sokaklar

Yıllardır Kanal D ekranlarında aralıksız yayınlanmaya devam eden Arka Sokaklar dizisi elbette bu sezonda da Kanal D ekranlarında olacak.

8. Aşk ve Mavi

Başrollerinde Emrah ve Burcu Kıratlı’nın oynadığı Aşk ve Mavi dizisi yeni sezonda Atv ekranlarında yayınlanmaya devam edecek yapımlar arasında.

9. Yeni Gelin

Oyuncuları ve hikayesiyle büyük bir ilgi uyandıran Yeni Gelin dizisi de yeni sezonda ekranlarda olacak.

10. İstanbullu Gelin

Barollerinde Özcan Deniz ile Aslı Enver’in oynadığı ve çekimleri Bursa’da gerçekleşen İstanbullu Gelin dizisi de yeni sezonda ekranlarda.

11. Kalbimdeki Deniz

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisi de yeni sezonda devam edecek.

12. Savaşçı

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisi de yeni sezonda takipçileri ile buluşmaya devam ediyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.