Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Acun Ilıcalı’dan Hesap Sordular! Survivor’da İlayda Şeker’e Haksızlık Edildiğini Düşünen İzleyiciler İsyan Etti

19.04.2021
Acun Ilıcalı’dan Hesap Sordular! Survivor’da İlayda Şeker’e Haksızlık Edildiğini Düşünen İzleyiciler İsyan Etti

Fenomen yarışma “Survivor”, dün yine gerilim dolu anlara sahne oldu. Acun Ilıcalı’nın yarışmacılardan İlayda Şeker’e karşı tavrı ise soru işaretlerine yol açtı.

Survivor

TV8’in fenomen yarışması “Survivor”, 2021 versiyonuyla da izleyenleri ekran başına kilitliyor. Aslında, on yılı aşkın süredir yayınlanan “Survivor”, popülerliğinin zirvesine geçen sezon ulaşmıştı. Pandeminin ilk döneminde evlerden çıkamayan insanların en büyük eğlencesi “Survivor” olmuştu. Yarışmacıların açtığı canlı yayınlar anında milyon izlenmeyi aşıyor, yarışmada olanlar günlerce sosyal medyada konuşuluyordu. Yarışmanın birincisi Cemal Can Canseven bile önceki şampiyonlardan daha çok öne çıktı!

Survivor

Bu sezonda da çok dikkat çeken olaylar ve yarışmacılar olsa da, geçen sezonki fırtına yaşanmadı. Acun Ilıcalı’nın yurt dışı başarılarının da kaynağı olan “Survivor”, izlenme oranlarında yine birinci olsa da eski pırıltısı kalmadı. Artık yaptıkları her hareket olay olmuyor, sadece kavgalar ve gerilimler yarışmayı gündemde tutuyor. Örneğin, dünkü programda İlayda Şeker’in yaşadığı olay sosyal medyada çok tartışıldı!

İlayda’dan Hesap Sordu

İlayda Şeker

Acun Ilıcalı, dünkü programda ünlüler takımından İlayda Şeker’in bazı davranışlarını gündeme getirdi. Melis Sezer’le oynadığı oyundaki tavırlarını anlamsız bulan ve hesap soran Acun Ilıcalı, İlayda’dan tatmin edici bir yanıt alamadı!

Melis ve İlayda arasında yaşanan gergin anlar sosyal medyaya da damga vurdu. Acun Ilıcalı’nın da yaptığı gibi, çoğu izleyici Melis’i haklı bulup İlayda’yı eleştirdi. Ama İlayda’yı ölümüne savunan ve Acun Ilıcalı’nın sözlerini sorgulayanlar da vardı.

İlayda Şeker’in Twitter’daki hayran hesabı, ünlü isme çifte standart uygulandığını yazdı. “Genç bir kızı milyonların önünde yerden yere vurması kabul edilecek bir tutum değildir” diyen kullanıcıya destek yorumları da geldi. Çoğu yorum da aynı tutumun başka yarışmacılara karşı da olduğunu yazıyordu. Aman diyelim, “Survivor” gündemde kalsın derken olan Acun Ilıcalı’nın imajına olmasın!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.