Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Ada Konseyinin Arka Planında Neler Yaşandı?

06.02.2017
Ada Konseyinin Arka Planında Neler Yaşandı?

Survivor 2017 tüm heyecanıyla devam ederken Ada konseyinin montajsız görüntüleri de yayınlandı. Ünlülerin ve gönüllülerin 2’şer aday çıkarttığı ada konseyinin arka planında neler oldu? İsimler yazılırken yarışmacıların yorumları neler oldu?

Ünlüler

Bu hafta ünlüler takımından iki kişinin ismi çıktı. Yapılan oylamada Sabriye’nin ismini çıkartan Ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Sedat’ın seçimiyle 4.aday olarak da Adem’i belirledi. Yapılan oylamada ise yazılan isimler ve yarışmacıların yorumları şu şekilde oldu:

1.Furkan Kızılay

Senin ismin geçen hafta da çıkmıştı ama bundan herhangi bir ders çıkartamamışsın diyen Furkan ada hayatına bir katkısı olmadığı için Sabriye’yi yazdı. Aynı zamanda oyunlarda Sabriye’nin bekleneni vermediğini de söyledi.

2.Berna Öztürk

Mesleği sporcu olduğu halde sporcu ahlakına sahip olmadığını düşündüğü ve kendisine bu hafta gereksiz çıkışlarda bulunduğunu söylediği Adem’i yazdı.

3.Serhat Akın

Adaya geldiğinden beri kendisini hayal kırıklığına uğratan, performans olarak çok şey beklediği halde bu beklentisini gerçekleştirmeyen Sabriye’yi eledi. Abisi olarak kendisini çok motive etmeye çalıştığını ama hiçbir şeyin değişmediğini söyleyen Serhat Akın saygı, sevgi ve yardımseverliğin Sabriye’de olmadığını söyledi.

4.Tarık Mengüç

Tarık Mengüç de hiçbir kişisel problemi olmadığı halde Sabriye’yi yazdı. Bu adada güçlü olanın kazanmasını isteyen Tarık Mengüç Sabriye’yi eleme potasına gönderen isimlerden biri oldu.

5.Şahika

Şahika’da adaya geldiklerinden beri herkese fevri çıkışları olan Sabriye’yi yazmak istedi. Kendisi davranışlarına anlayış gösterse de tavırları değişmediği için Sabriye’yi eleme potasına gönderdi. Umarım gönüllerden biri gider ve bu seni birazcık kendine getirir diyen Şahika, Sabriye’nin ismini yazdığı için üzgün olduğunu dile getirdi.

6.Adem

Geçen hafta yazdığı ismi bu hafta da yazan Adem, bu kararının Berna’nın kendisine olan önyargılarını büyüteceğini söylese de vicdanı ve mantığının Berna’yı yazması gerektiğini ifade etti.

7.İlhan Mansız

“Büyükler hem sever hem kızar. Ama sen iki durumda da gereksiz cevaplar verdin. Hatta bazen saygısızca davrandın. Hem adadaki hayatta hem de yarışmadaki performansında beklentilerin altında kaldın” dediği Sabriye’yi eledi. Yarışma sırasında Sabriye ile olan tartışmasıyla da dikkat çekmişti.

8.Pınar

“Bana yaptığın yanlışla ilgili herhangi bir özür dilemedin. Performansının geçen haftaki konseyden beri bir tık arttığını ve insanlara daha iyi davrandığını düşünmeme rağmen yine de seni yazıyorum” diyerek Sabriye’nin ismini verdi.

9.Sema

Ada hayatına ve yarışmalara olan olumsuz etkisinden dolayı Sabriye’nin ismini yazdı. Sema’da Şahika gibi “İnşallah sen değil, karşıdan biri gider.” diyerek Sabriye’nin ismini yazdı.

10.Sabriye

“İnsan olarak seni seviyorum. Kişiliğini karakterini ve karakterini sevmiyorum.” diyerek kendine olan davranışları nedeniyle İlhan Mansız’ı yazdı.

11.Sedat

Kendisine defalarca hakaret ettiğini ama bir kere bile gelip özür dilemediğini söylediği Adem’i yazdı. Milli sporcu olduğu halde insanları tehdit ettiğini, oğlunun boksör olmasını istediğini ama Adem yüzünden fikir değiştirdiğini açıkladı.

12.Fatih

Sadece birisinin ismini yazmak için bu ismi yazdığını söyleyen Fatih, bu ismi performasa bakarak yazdığını söyledi. Ve Sabriye’nin ismini verdi.

Gönüllüler

Bu hafta gönüllüler de yapılan oylamada Denisa’nın ismini eleme potasına gönderdi. Bireysel dokunulmazlık oyunu kazanan Volkan ise Erdi’nin ismini söyledi. İşte ada konseyinde yazılan isimler ve yapılan yorumlar:

1.Anıl

“Denisa,Gökhan ve Yiğit. Hislerimin doğru çıkacağına inanıyorum.” diyerek Yiğit’in adını yazdı.

2.Sadin

“Oyunlarda ben oynayacağım diyorsun ancak çıkıyorsun hiçbir icraatın yok. Bu yüzden seni yazdım.” diyerek Yiğit’i yazdı.

3.Yiğit

“Artık kendine güvensen daha iyi olur.” diyerek Denisa’nın ismini yazdı.

4.Ogeday

“Performansı senden düşük birisinin hakkını yedim. Seni dinleyerek hata yaptım. Geçen hafta gitmen gerekiyordu ama umarım bu hafta gidersin. İkili oynaman da hiç hoş değil.” dediği Denisa’yı yazdı.

5.Burçak

“Bana adadaki en uzak isim sensin. 10 gün sonra da bebeğin olacakmış. Ona git.” diyerek Sadin’i yazdı.

6.Denisa

Çok fazla erkek sayısı olduğunu ve performansa göre değerlendirdiğini söyleyen Denisa Yiğit’i yazdı.

7.Elif

Adayı karıştırdığını, yüzüne gülüp arkasından kulis yaptığını düşündüğü Denisa’yı eledi.

8.Erdi

Konsey sürprizi yapmak istediğini söyleyen Erdi, Yiğit’i yazdı. Yanlış kişilerle olduğunu ve kendi kararlarını kendisinin vermesi gerektiğini söyledi.

9.Gökhan

Adada yaşanan bütün büyük sorunların altında olduğunu söylediği Denisa’yı yazdı. Oyunlarda da büyük bir başarısızlık gösterdiğini söyledi.

10.Tuğçe Melis

Aslında bir kadın yazmak istemediği halde güvenmediği için Denisa’yı yazdı.

11.Berna

Kararını verirken çok zorlandığı halde kalbini kırdığı ve Gökhan ile birlikte kendisine fazla yüklendiğini düşündüğü Yiğit’i yazdı. Gökhan kendisinden özür dilediği halde Yiğit’in ondan özür dilememesi ve son dönemlerde sayı alamaması Yiğit’i yazmasında etkili oldu.

12.Eser West

Kimi yazacağına karar veremeyen Eser, “Bir yandan bir erkeğin gitmesini düşünüyorum. Bir yandan yazmam gereken bir kız var.” diyerek bu kararsızlığını dile getirdi. Sonunda ise kararını Elif’ten yana kullandı.

13.Volkan

“İki haftadır kararım değişmiyor. Daha fazla yıpranmanı istemiyorum. Umarım her şey gönlünce olur.” diyerek Denisa’yı yazdı.

Kaynak: Acunn.com

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.