Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Adem ve Sedat Neden Tartıştı?

06.03.2017
Adem ve Sedat Neden Tartıştı?

Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyununda ünlüler takımı büyük tartışmalar yaşadı. Eleme potasında olan Sabriye’nin dokunulmazlık oyununun final turunda oynamaması ve “Kendimi kötü hissediyorum.” demesi Serhat Akın ve Sabriye’nin tartışmaya başlamasına neden oldu. Sabriye’nin “Zaten potadayım.” demesi ise takım üyeleri arasında gerginlik yarattı. Sedat ise “Her yerde savaşıyorum.” diyerek Sabriye’nin bu tutumunu eleştirdi.

Adem ise “Girelim dört kişi potaya. Girelim de göreyim diyen sen değil miydin? Sedat kıvırma şimdi” diyerek Sabriye’ye destek verdi. Sedat’ın potaya girdiğinde söylediği lafı eleştiren Adem, Sedat’la tartıştı. Sedat’ın tartışmaları Sabriye’ye de yansıdı. Sabriye ve Adem dokunulmazlık oyununun bayrak turu öncesi uzun süre tartıştı.

Oyuna çıkmadan önce Serhat Akın’ın Sabriye hakkında “Erkeklere saygı duy.” demesi ve Sedat’ın “Kadınlar konuşmaz erkeğin yanında” diyerek Serhat Akın’a destek vermesi ise Adem’in Serhat Akın’a “Çeneni kapat”demesine ve tartışmaların devam etmesine neden oldu.

Adem’in Sedat’la olan tartışması ise ada konseyine yansıdı. Tarık Mengüç ve Sedat tartışmalar nedeniyle potada olan Adem’in karşısına çıkmak istedi. Tarık Mengüç takım arkadaşlarından, Sedat ise bireysel dokunulmazlığı kazanan İlhan Mansız’dan rica ederek potaya girdi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.