Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Adı Efsane 12. Bölüm Fragmanı – 15 Nisan Cumartesi

Adı Efsane 12. Bölüm Fragmanı – 15 Nisan Cumartesi

Adı Efsane dizisinin 12. bölümünde Tarık ve Bahar oldukça romantik bir dans ediyor. Ancak bu romantik anların bir de şahidi var. O da Seçil. Acaba Seçil yeni bölümde bu dansa nasıl bir tepki verecek?

Dizinin yeni bölümünde Tarık ile Bahar tekrar yakınlaşmaya başlıyorlar. Baş başa Tarık’ın evinde vakit geçiren Tarık ile Bahar aniden dans etmeye başlıyorlar. Bu dans ikisi için de yeni başlangıçların adımı ve kötü anıların sonu olacak gibi duruyor. Ancak dans sırasında aniden eve Tarık’a sürpriz yapmak isteyen Seçil geliyor ve ikiliyi dans ederken görüyor. Tarık ve Bahar dansın etkisi ile romantik anlar yaşarken bu duruma Seçil’in tepkisinin ne olacağı ve bununla ilgili neler yapacağı merak konusu!

Adı Efsane dizisi 12. bölümü ile 15 Nisan Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında takipçileri ile buluşacak!

Adı Efsane 11. Bölümde Neler Oldu?

Adı Efsane dizisinin son bölümünde Seçil Tarık’ın koleje transfer olmasını istemişti. Bunun sonucunda da Tarık, kızlarının okulu olan kolejden basketbol koçluğu teklifi almıştı. Her ne kadar Tarık ikilemde kalsa da bir yandan Melis, bir yandan da Zeynep Tarık’ı oldukça zorluyordu. O yüzden Tarık koleje anlaşmak için gitmişti. Bu kararı duyan Bahar ise çok üzülmüştü ancak onu anlamıştı ve kararına saygı duymuştu. Fakat bu durumu kabul etmeyenler takımın oyuncularıydı. Tabii Hakan hariç…

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.