Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Adı Efsane 17. Bölüm Fragmanı – 20 Mayıs Cumartesi

Adı Efsane 17. Bölüm Fragmanı – 20 Mayıs Cumartesi

Kanal D’nin her hafta artan bir merakla beklenen dizisi Adı Efsane de sular durulmak bilmiyor. Dizinin 20 Mayıs Cumartesi akşamı gösterilecek olan 17. bölüm fragmanı yayına girdi. Melis babasına, eğer kendisiyle kalmasını istiyorsa, canının yanmasını da göze alması gerektiğini söylüyor. Hakan ise kendini kapattığı depodan çıkıp Tarık’ın karşısına dikiliyor ve hayatında O’nun kadar ön yargılı kimseyi görmediğini söylüyor. Bakalım Tarık ön yargılarını yenmeyi başarıp Hakan’dan özür dileyecek mi? Peki ya, Fiko’nun Hakan’ı takıma döndürmek için bulduğu çözüm ne?

Adı Efsane 16. Bölümde Neler Oldu?

Tarık’ın Hakan’la Melis ilişkisine karşı çıkmasının sebebi, Hakan’ı kendine benzetmesidir aslında. Kendi yaptığı hataları Hakan’ın da yapacağını ve kızını üzeceğini düşünmektedir. Melis ise Hakan’ın kendisine karşı değişen tavırları karşısında şaşkındır. Hakan bu sırrı saklamaya niyetlidir ama Melis inatla araştırmaya devam eder ve öğrendiğinde de babasının karşısına dikilir. Öte yandan takım arkadaşları, yarı finale sayılı günler kala, Hakan’ın takıma dönmesini sağlamak için çabalamaktadırlar.

Hakan’ın kendisini öptüğünü Kıvanç’a söyleyen Sibel ise, yeni bir krizin kapısını aralamış olur. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Kıvanç, Hakan’dan aldığı kafa darbesiyle hastaneyi, Hakan ise nezarethaneyi boylar. Hakan arkadaşlarının, özellikle de Fiko’nun öpüşme meselesini öğrenmesindense, hapse girmeyi bile tercih edecektir.

Tüm bunlar olurken Tarık’ın velayet davası için görevlendirilen sosyal hizmetler görevlisiyle girdiği tartışma, Seçil’in umutlarını yeniden filizlendirir. Melis ve Zeynep’in velayetinin kendisinde kalacağına dair inancı artmıştır.

Hakan Tarık’ı ön yargılarından kurtarabilecek mi? Melis velayet duruşmasında babasına karşı nasıl bir tutum takınacak? Bahar ve Hakan’ın gayretleri, Tarık’ın davayı kazanmasını sağlayacak mı? Tüm bu soruların cevaplarını Adı Efsane dizisinin 17. bölümde öğreneceğiz.

Adı Efsane 17. bölüm, 20 Mayıs Cumartesi akşamı, saat 20:00’da Kanal D’de!

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.