Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Adı Efsane 18. Bölüm Fragmanı – 27 Mayıs Cumartesi

Adı Efsane 18. Bölüm Fragmanı – 27 Mayıs Cumartesi

Kanal D’nin sevilen dizisi Adı Efsane’de 17. bölüm de kalp kırıklıkları, şüpheler, suçluluk duyguları, ihanet acılarıyla geride kaldı. Tarık kızların velayetini aldığı için çok mutlu ama işini kaybetmek tehlikesiyle de burun buruna. Adı Efsane dizisinin 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Tarık, işini kaybetme tehlikesi karşısında ne yapacak? Melis ve takımdaki çocuklar O’na yardım etmek için ne yapacaklar? Seçil kızların velayetini kaybetmekle Tarık’tan da ümidini kesecek mi? Fiko, Sibel’in yaptığını öğrendiğinde neler olacak? Adı Efsane 18. bölüm Fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Adı Efsane 17. Bölümde Neler Oldu?

Kıvanç’ın babası hastanede kendisine diklenerek Hakan’ı savunan Tarık’a bunun cezasını ödetmeye kararlıdır. Okul müdürüne Tarık’ı işten çıkarması karşılığında yüklü miktarda bağış yapacağını söyler. Hakan ise takıma geri dönerek hem arkadaşlarının hem de Tarık’ın umutlarının yeniden filizlenmesine neden olur. Melis’le de arasını düzelterek O’nu mahkemede babasının lehine ifade vermeye ikna eder. Öte yandan Kıvanç Hakan’ı Sibel’in O’nu öptüğünü Fiko’ya söylemekle tehdit eder. Böylece hem şampiyonluğu hem Melis’ kazanmanın hesabını yapmaktadır. Hakan ise bu şekilde yaşamaya devam edemeyeceğini anlayarak hem takımın maçı kazanmasını sağlar hem de gerçekleri Fiko’ya kendisi söyler.

Seçil, mahkemenin kızların velayetini Tarık’a vermesine çok da üzülmüş gibi görünmüyor. Tarık ve Seçil’in baloya birlikte gideceğini öğrenen Bahar’ın ise tedirginliği dikkat çekiyor. Tarık’ın bundan sonraki hayatında kendine yer olmadığını düşünüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.