Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Adı Efsane 19. Bölüm Fragmanı – 3 Haziran Cumartesi

Adı Efsane 19. Bölüm Fragmanı – 3 Haziran Cumartesi

Kanal D’nin sevilen dizisi Adı Efsane’nin 18. Bölümü, nefes kesen bir finalle son buldu. Adı Efsane dizisinin 19. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Tayfanın planı işe yaramış gibi görünmüyor. Hatta tam tersi, işleri iyice karıştırmış. Seçil’in itirafı karşısında nasıl bir tutum takınacağını merak ettiğimiz Tarık ise, ölümle pençeleşiyor! Adı Efsane 19. bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Adı Efsane 18. Bölümde Neler Oldu?

Bahar’ın çabalarına rağmen kovulmaktan kurtulamayan Tarık, meseleden haberi olmasına rağmen kendisinden sakladığı için Bahar’a çok öfkelidir. Bahar’ınsa tek isteği Tarık’a yardım etmektir.
Sibel, Hakan’ı öptüğünü öğrenerek kardeşliklerine son veren Fiko’yu sevdiğini anlamıştır. Fiko’yla konuşmaya karar verir. Tarık ise, Hakan ve Fiko’yu, konuşarak meselelerini çözmeleri için teşvik eder. Araları düzelmese de birlikte idman yaparak final maçına çıkmaya karar verirler.
Seçil’in Tarık’a yazdığı ve spor salonunda düşürdüğü mektubu Bahar bulmuştur. Mektubu okuyan ve Seçil’in Tarık’a olan hislerini öğrenen Bahar, mektubu Seçil’e geri verir. Seçil mektubu Tarık’a verip vermemekte kararsızdır. Sonunda mektupta yazanları Tarık’ın yüzüne söylemek zorunda kalır.
Seçil, Gürol beyle Tarık hakkında konuşmaya gider ama bir sonuç alamaz. Melis de takımdaki çocuklara Gürol beyi yola getirmek için bir şeyler yapmaları gerektiğini söyler. Bu arada Sibel de Gürol beyle konuşmak için evine gider ve babasının Kıvanç’a karşı kaba davranışlarına şahit olur. Çocuklar, Gürol’u kaçırıp korkutmaya karar verirler!
Adı Efsane 19. Bölüm, 3 Haziran Cumartesi akşamı saat 20:00’da Kanal D’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.