Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Adı Efsane Dizisinde Önemli Değişiklik!

Adı Efsane Dizisinde Önemli Değişiklik!

Kanal D’nin adı gibi efsane olan dizilerinden olan Adı Efsane dizisi yeni sezondan önce bir yapılanma sürecine giriyor. Birçok genç yıldızın yer aldığı dizi, bir yandan yeni oyuncuları oyunculuk camiasına katmaya devam ederken diğer yandan da kadrosunda yer alan bazı oyuncular ile de yollarını ayırıyor. Yeni düzeni ile 2017 yılının yaz aylarında da ekranlarda olacak olan dizi, muhtemelen yeni yapılanmadan sonra gençlik dizisi olarak tekrardan ekranlarda olacak.

Daha önceden Erdal Beşikçioğlu’nun Adı Efsane dizisinden ayrılacağı kesinleşmişti. Erdal Beşikçioğlu’ndan sonra Rojda Demirer ve Gökçe Bahadır da diziye veda edecek. Birbirinden yetenekli oyuncuların diziye veda etmesinin etkisi ne olacak, bilinmiyor. Dizinin yeni kadrosunun nasıl olacağı da hala kesinleşmiş değil. Yoluna yeni oyuncularla mı devam edecek yoksa eski kadrosunda kalanları mı düzenleyecek, bu ilerlediğimiz günlerde belli olacak.

Adı Efsane dizisi, koç olan bir babanın çocuğuna ve çevresine karşı sahip olduğu sorumluluklarla birlikte hayatında neler olduğunu anlatan bir dizi. Her bölümü ilgi ile izlenen dizinin yeni yüzü yakın zamanda ekranlarda olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.