Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Ailece Yeni Şarkı Bestelediler! Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Kızı Eva Luna’yla Birlikte Şarkı Söyledi

23.04.2021
Ailece Yeni Şarkı Bestelediler! Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Kızı Eva Luna’yla Birlikte Şarkı Söyledi

Ünlü oyuncu Özge Özder, eşi Sinan Güleryüz ve bebeği Eva Luna’yla yaşadığı keyifli anları paylaşmaya devam ediyor. Hep beraber söylediği şarkılar da buna dahil!

Özge Özder ve Sinan Güleryüz

Ünlü oyuncu Özge Özder ve müzisyen eşi Sinan Güleryüz, 2016 yılında tanıştı ve ilk görüşte aşk başladı! Mutlu aşıklar, iki yıllık bir beraberliğin ardından hayatlarını birleştirdi. Evlendikleri günden beri de sosyal medyadaki en aktif ve en popüler çiftler arasına girdiler! Birlikte geçirdikleri her anın kıymetini bilen ve sürekli bir şeyler üreten çift, müziğe de büyük önem veriyor. Sık sık Instagram’da şarkı videoları paylaşan çift, evlenince işleri daha da büyüttü! YouTube’a yükledikleri “Senle Ben” şarkısı 30 milyon izlenmeyi geçti!

En Büyük Aşk Eva Luna!

Özge Özder ve Sinan Güleryüz’ün hayatında yeni ve benzersiz bir aşk var, şubat ayında dünyaya gelen kızları Eva Luna! Minik bebek, doğduğu günden beri annesinin Instagram paylaşımlarının en önemli parçalarından biri. Önceleri yüzünü göremesek de, kırkı çıkınca hem yüzünü gördük hem de annesi “Sadakatsiz” dizisinde çalışmaya geri döndü. Gördük ki, sürekli telaşsız bir anne olacağını vurgulayan Özge Özder, dediğini yaptı!

Ailece Yeni Beste

Ünlü oyuncu sete döndüğünden beri takipçilerinin hışmına uğruyor. Çünkü Eva Luna’yı eskisi kadar sık paylaşamıyor. Hal böyle olunca, Özge Özder çareyi setteyken evde çekeceği videoları anlatmaya ve heyecanı yükseltmeye çalıştı. Dün de takipçilerine setten döner dönmez Eva Luna’yla story atacağına dair söz verdi. Kızına, “Lunacığım, ben bugün bir söz verdim. Dedim ki eve gider gitmez Luna’yla size story atacağız. ‘Ben çok iyiyim, büyüyorum, şimdi de size bir şarkı söyleyeceğiz’ de” dedi!

Ailece yaptıkları yeni bestenin söz ve müziği Özge Özder’e, gitar Sinan Güleryüz’e, vokal de Eva Luna’ya ait. Yakında tüm dijital platformlarda yerini alır herhalde!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.