Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Altınsoylar’a 3 Yeni Oyuncu Katıldı!

Altınsoylar’a 3 Yeni Oyuncu Katıldı!

Kanal D’nin cumartesi günleri yayınladığı Altınsoylar dizisine 3 yeni oyuncu dahil oldu. Sezai Aydın ve Selen Uçer artık Altınsoylar kadrosunda!

O3 Medya’nın yapımını üstlendiği dizinin başrollerinde Aras Aydın, Ayça Ayşin Turan, Şebnem Bozoklu, Cihat Tamer gibi isimler yer alıyor. Dizinin konusu ise şöyle: Bir yanlış anlamayla Altınsoylar ailesine dahil olan Oğuz, Muhiddin Altınsoy’un torunu olarak aile içinde yaşamaya başlar. İsim benzerliği sayesinde gerçek Oğuz’un yerine geçen sahte Oğuz, kendisini büyük karışıklıkların içerisinde buluyor.

selenucer altınsoylar

Altınsoylar’ın yeni bölümünde ise Oğuz, sahte bir teyze bulmak zorunda kalınca bir tanıdığından yardım istiyor.Şaziye rolüyle Altınsoyla’a katılan sahte teyze Selen Uçer ise bu rolle Altınsoylar ailesini daha çok karıştıracağa benziyor. Cihat Tamer’in canlandırdığı Muhiddin Altımsoy’a musallat olan Şaziye, davranışlarıyla Muhiddin’in eşi Semiha’nın kıskançlık krizine girmesine neden oluyor.  Yine 3. bölümde karşımıza çıkacak olan Sezai Aydın ise Muallim rolünü canlandıracak.

cxddiurxgaebe_d

Daha önce Alemin Kıralı, Yahşi Cazibe gibi dizilerde yer almış olan Sezai Aydın 2 senedir televizyon projelerinde yer almıyordu. Selen Uçer’i ise en son Hanımın Çiftliği, İffet ve Beni Böyle Sev gibi projelerde izlemiştik. İkisine de Altınsoylar’da uzun soluklu bir dönem diliyoruz.

Altınsoylar yeni bölümleriyle cumartesi akşamları Kanal D’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.