Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Anne 11.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 17 Ocak Salı

Anne

Anne 11.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 17 Ocak Salı

Anne Son Bölümde Neler Oldu?

Anne 10.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Turna, Zeynep’in başına bir şey gelmesini istemediğinden suskunluğunu bozar. Şule ile mutluluk oyunları oynamaya başlamıştır. Cengiz ise Zeynep’in karşısına çıkmış ve artık kendisiyle muhatap olması gerektiğini söylemiştir. Şule’nin Turna’yı sürekli pavyona getirmesine ise pavyon patronu çok sinirlenir. Bunun üstüne Turna’yı sormak için çocuk büro amirinin gelmesi ise müşterileri kaçırır. Patron zararı Cengiz’den temin etmek ister. Cengiz ise bu durumu fırsata çevirir. Zeynep’e Turna’ya yeni bir hayat kurmak istediğini söyleyerek büyük bir meblağa ister. Zeynep parayı bulmak için büyük bir mücadeleye girer. Gönül ise para konusunda Zeynep’e destek olmaya çalışır ancak Zeynep Gönül’deki paranın kaynağını öğrenince şok olur. Sonunda ise kız kardeşlerinin de desteğiyle Cahide’yi kızdıracak bir yöntemle parayı bulur. Fakat parayı Rıfat’ın evine getirdiğinde onu büyük bir sürpriz bekliyordur.

Anne 11.Bölüm Özeti

Anne 11.Bölüm Özeti ve Fragmanı ise yayında! Rıfat’ın evindeki silahlı saldırıyı haber alan ekip olay yerine gelir. Olayı araştıran Sinan Komiser ise Turna için kayıp ilanı verir. Çünkü olayın yaşandığı andan beri Turna kayıptır. Cahide ise kızlarının kendisine haber vermeden Zeynep için Sapanca’daki evi satmasına çok sinirlenmiştir. Kızlarının elinden kartlarını ve arabaların anahtarlarını alır. Oğlunun ölümü nedeniyle Gönül’e hesap sormak için gelen Zeynep Anne, hiçbir şey yiyip içmeden Gönül’ün dükkanında oturmaya devam eder. Gönül, Zeynep Anne’ye oğlunu neden öldürdüğünü anlatabilecek midir? Sinan Komiser ile tanışan Ali ise haber yapma gerekçesiyle ondan bilgi edinir. Öğrendiklerini de Zeynep’e anlatır. Polisin Rıfat’ın evine gittiğine dair ipucu bulmasından korkan Zeynep önemli bir karar verecektir. Gönül ise bu kararında Zeynep’e yardım etmek ister. Zeynep, her şeye rağmen bu teklifi kabul edecek midir?

Anne 11.Bölüm Galerisi

Anne yeni bölümüyle 17 Ocak Salı akşamı Star TV’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anne

To Top