Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Anne 21.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 28 Mart Salı

Anne 21.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 28 Mart Salı

Anne dizisinde Zeynep, Turna’yı kurtarmaya çalışırken ciddi bir trafik kazası geçirmiştir. Hastaneye götürülürken yolda kalbi bile durmuştur. Doktorlar Zeynep’i hayata döndürmek için ellerinden geleni yapar. Ancak Zeynep’in durumu çok ağırdır, yaşasa bile eski sağlığına kavuşması çok zor olacaktır.

Cengiz tarafından dondurucuya kitlenen Turna da aynı Zeynep gibi yaşam savaşı veriyordur. Şule, Turna’yı dondurucudan çıkartır ancak geç kalmıştır. Küçük kız Şule’nin kucağında hareketsiz yatıyordur. Şule sinir krizi geçirir. Başına aldığı darbe ile etkisiz hale gelen Cengiz, ortadan kaybolur. Herkesin kafası karışıktır. Cengiz’in kötülükleri henüz sonlanmamıştır.

Zeynep’in hastanede durumu hiç iyi değildir. Herkesi bir araya toplayan bu felaket gizli kalmış sırları da ortaya çıkartacaktır. Duru’nun Ali’ye, Ali’nin Zeynep’e olan aşkı da gün yüzüne çıkmaya başlar.

Kazaya kendisinin sebep olduğunu düşünen Sinan ise mahvolmuştur. Yaşadığı vicdan azabı onu bambaşka bir adama dönüştürmüştür. Kontrollü ve hesaplı hareket edemiyordur. Herkesi şaşırtacak bir hareket yaparak Zeynep’e aşkını ilan eder.

Zeynep ve Turna ise bir arada olmak için verdikleri savaşı acı bir şekilde kaybetmiştir. Ancak her şeye rağmen hayat yeni kapılar açacaktır.

Anne 21.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Yeni bölüm Zeynep’in “Melek Akçay” isimli bir mezarın başına gelmesi kafaları karıştırdı. Turna ölecek mi? Yoksa her şey Zeynep’in bir rüyası mı? Zeynep ve Turna bir arada olmak için verdikleri savaşı kazanabilecek mi?

Anne yeni bölümleriyle her salı Star TV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.