Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Anne 23. Bölüm Fragmanı – 11 Nisan Salı

Anne 23. Bölüm Fragmanı – 11 Nisan Salı

Anne dizisi takipçilerini ekran başına kilitleyen heyecan ve hüzün dolu bir bölüm ile daha ekranlara geldi. Dizinin bir önceki bölümünde Zeynep ile Turna’nın birbirlerinden haberdar olup olmayacakları merak ediliyordu. Yayınlanan 22. bölümde Gönül Hanım Turna’nın yaşadığını öğrenmiş ancak henüz Zeynep’e söylememişti. Öte yandan dizinin sonunda ise Zeynep Sinan ve Cahide Hanım konuşurlarken ondan bir sır saklandığını anlamıştı.

Dizinin yeni bölümünde artık Zeynep, Turna’nın yaşadığını öğrenmeye çok yakın.

Anne dizisinin meraklıları şimdi 11 Nisan Salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan 23. bölümü büyük bir heyecanla bekliyorlar. Ancak dizinin 23. bölüm fragmanı yayınlandı!

Anne 22. Bölümde Neler Oldu?

Anne dizisinin son yayınlanan 22. bölümünde Turna Zeynep’e kendisini arayıp sormadığı için bir hayli kırgındı. Zeynep ise Turna’nın öldüğünü zannediyordu ancak onu bir türlü unutamıyordu. Fakat bir yandan da iyi giden evliliğinde bebek hayalleri kuruyordu. Tüm bunları olurken Gönül Hanım Turna’nın yaşadığını öğrenmişti ancak bir türlü karşısına çıkamıyordu. O yüzden onun zor hayatını biraz olsun kolaylaştırmak için ona yardımlar gönderiyordu. Turna da bu yardımların Zeynep’ten geldiğini zannediyordu. Zeynep ise Turna’nın yaşadığını öğrenmeye hiç olmadığı kadar yaklaşmıştı. Zeynep, eşi Sinan ile Cahide Hanım konuşurken onların kendisinde bir sır sakladığını duymuştu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.