Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Anne 24. Bölüm Fragmanı – 18 Nisan Salı

Anne 24. Bölüm Fragmanı – 18 Nisan Salı

Anne dizisi muhteşem bir bölüm ile daha ekranlarımızdaydı. Bu muhteşem bölümün ardından herkes yeni bölümü merakla beklemeye başladı. Acaba Anne dizisinin yeni bölümünde, bir önceki bölümde nihayet karşılaşan Turna ve Zeynep’in kaderleri ne olacak?

Anne dizisinin yeni bölümü olan 24. bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Anne dizisi 24. bölümü ile 18 Nisan Salı akşamı Star Tv’de izleyenleri ile buluşacak!

Anne 23. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin bir önceki bölümünde ilk olarak Zeynep Turna’nın hayatta olduğunu öğrenmeye çok yaklaşmıştı. Sinan ve Cahide onun hakkında konuşurlarken içeri giren Zeynep’in gerçeği öğrenmesini son Sinan ve Cahide engellemişti.

Gönül Hanım da bir yandan Turna’ya yardım etmeye devam etmişti. Ancak Gönül Hanım’ın bu şekilde ortadan esrarengiz bir biçimde kaybolması Zeynep’in ilgisini çekmeye başlamıştı.

Bir süre sonra da Zeynep, Gönül Hanım’ın kendisinden bir şeyler sakladığına emin olarak Gönül Hanım’ı takip etmişti. Gönül Hanım da o gün Turna’yı görmeye ve ona aldığı yiyecekleri ona götürmeye gidecekti. Arabayla gizli gizli Gönül Hanım’ı takip eden Zeynep, ilk olarak Gönül Hanım’ın nereye girdiğini anlamamıştı bu yüzden onun arkasından gidip kapıyı çaldı. Kapıyı çaldığında gördüğü manzara onun hem şok olmasına hem de çok duygulanmasına neden olmuştu. Çünkü karşısında Turna duruyordu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.