Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Anne 25. Bölüm Fragmanı – 25 Nisan Salı

Anne 25. Bölüm Fragmanı – 25 Nisan Salı

Anne dizisi tüm soruları cevaplayacak bir bölüm ile ekranlara geldi. Bu bölümün ardından artık herkes gelişmelerin nasıl ilerleyeceğini beklemeye başladı.

Dizinin yeni bölümünde Turna ve Zeynep birbirini gördükten sonra acaba neler olacak. Anne dizisinin 25. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz buradan izleyebilirsiniz.

Anne dizisi yeni bölümü olan 25. bölümü ile 25 Nisan Salı akşamı Star Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor!

Anne 24. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son yayınlanan bölümünde Turna ve Zeynep’in karşılaşmasından hemen sonra geçmişe gittik ve Zeynep komadayken etrafında yaşananları gördük. Zeynep uyandığı sıralarda ailesi ve Gönül Hanım Turna’yı kaybetmişti. Aslında Turna Düzce’ye taşınmıştı. Her ne kadar Gönül Hanım’a adresini mektup ile göndermek istemişse de annesi o mektubu gizlice alıp yırtmıştı. Yine de Zeynep uyandığında Cahide ilk olarak Turna’nın iyi olduğunu, yaşadığını ve uzakta olduğunu söylemişti. O sıralarda da Cengiz, Şule ve Turna’yı terk edip gitmişti. Turna ise bir şekilde Gönül Hanım’a ulaşabilmek için onu aramıştı ama ona ulaşamamıştı. Bu sıralarda Cahide ve Gönül Hanım Turna’yı her yer, tüm imkanlarını seferber ederek arıyorlardı. Ancak Cahide, Turna keşke hiç Zeynep’in hayatına girmemiş olsa diye düşünüyordu. Nihayetinde çaresiz kaldığı için Şule, Cahide’ye ulaştı. Cahide’den para istiyordu Şule. Çünkü Cengiz’in borçları vardı. Bu sırada Cahide, Şule’den Zeynep’in iyiliği için Melek öldü demesini istemişti. Çünkü Zeynep’i Turna’dan ancak bu şekilde koparabilirdi.

Son bölümün sonunda Zeynep Turna’yı gördüğünde bayılmıştı. Turna ise ağlayarak kaçmıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.