Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Anne 26. Bölüm Fragmanı – 2 Mayıs Salı

Anne 26. Bölüm Fragmanı – 2 Mayıs Salı

Anne dizisi hüzün dolu bir bölüm ile ekranlara geldi. Şimdi herkes dizinin 26. bölümünü bekliyor. Anne dizisinin 26. bölüm fragmanı yayınlandı.

Zeynep, doktordan ne haber alıyor?

Anne dizisi yeni bölümü olan 26. bölümü ile 2 Mayıs Salı akşamı Star Tv’de olacak!

Anne 25. Bölümde Neler Oldu?

Anne dizisinin son yayınlanan bölümünde Turna ile Zeynep karşılaşmıştı. Fakat Turna Zeynep’in kendisini bırakıp gittiğini düşündüğü için kavuşamamışlardı. Ancak Zeynep ne olursa olsun Turna’yla konuşmak istiyordu.

Aynı zamanda dizinin son bölümünde Cengiz yine karakolluk olmuştu. Şule de bir şekilde para alıp adamında şikayetini çekmesini sağlayıp Cengiz’i kurtarmıştı. Ancak bu iş yine başlarına bela açacaktı.

Öte yandan Cahide de fenalaşıp hastaneye kaldırılmıştı. Sonrasında Cahide’nin hayati tehlikesi geçtiği gibi Zeynep, Şule’nin yanına gitmeye karar vermişti.

Zeynep, Şule’nin evine gittiğinde Turna’yı da görebilmişti. Ona her şeyi anlatan Zeynep, Turna’dan hiç de beklemediği bir cevap almıştı. Turna Zeynep’i istememişti. Ancak Zeynep yine de Turna’nın korktuğundan böyle yaptığını düşündüğü için çabalamaya devam edecekti. Bir diğer taraftan Şule de son zamanlarda Hasan ve Turna’ya iyi davrandığı için Turna iyi bir karar verdiğini düşünmeye başlamıştı. Özellikle Şule’nin Turna’ya çok iyi davrandığı ve Turna’nın da çok mutlu göründüğü anlardan bir tanesine Zeynep de şahit olmuştu ve bundan dolayı kendini çok kötü hissederek oradan uzaklaşmıştı.

Ancak sonrasında Şule, Cengiz yüzünden işten kovulduğunu öğrendiğinde işler yine sarpa sarmıştı ve Şule tekrar eski haline dönmüştü. Bundan sonra Turna’nın bir anlık mutluluğu da ortadan kaybolmuştu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.