Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Anne 30. Bölüm Fragmanı – 30 Mayıs Salı

Anne 30. Bölüm Fragmanı – 30 Mayıs Salı

Anne dizisinin son bölümünde Cengiz, Zeynep’i öldürmek için tavana asmıştı. Üstelik Sinan’a tuzak kurmuş ve Sinan oraya geldiğinde onu etkisiz hale getirmişti. Yeni bölümde Cengiz, Zeynep ve Sinan’ı öldürecek mi? Şule de banyoda çok fena bir halde bulunmuştu. Şule ölecek mi?

Anne dizisi 30. bölümü ile 30 Mayıs Salı akşamı Star Tv ekranlarında olacak.

Anne 29. Bölümde Neler Oldu?

Anne dizisinin son yayınlanan bölümünde Cengiz Sinan’ı birahanenin kapanmasından dolayı sorumlu tuttuğu için Zeynep’i kaçırmıştı intikam olarak. Aysel de Zeynep’in gelmemesinden tedirgin olup Gönül’ü aramıştı. Gönül de Zeynep’i sormak için Sinan’ı aramıştı fakat Sinan hiçbir şey bilmiyordu. Sinan, Zeynep’i bulmak için her yolu denemişti hatta Şule’ye bile gitmişti.

Nihayetinde Cengiz, Sinan’ı arayarak onu kaçırdığını söylemişti. Üstelik Cengiz’in bir amacı da yoktu. Sadece onlara acı çektirmek istiyordu. Sinan, Zeynep’in nerede tutulduğunu bulmak için her yolu deniyordu. Şule’nin de konu ile ilgili bilgisine başvurulduğu için Turna da Zeynep’in kaçırıldığını öğrenmişti. En sonunda Turna, annesi ile ilgili bir şeyler öğrenmek için Cahide’nin evine gitmişti. Fakat Cengiz, artık çok daha tehlikeli olmaya başlamıştı. Çünkü Cengiz, Sinan’ı oraya getirttikten sonra orada Zeynep’i öldürmeye karar vermişti. Nihayetinde de Sinan’ı öldürecekti. Hatta Cengiz, Zeynep’e tedirgin edici şeyler yapmaya başlamıştı. Uzun uğraşlar sonucunda Sinan, Cengiz’i bulmuştu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.