Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Anne Dizisi Zeynep’in Babasına Ne Oldu?

31.01.2017
Anne Dizisi Zeynep’in Babasına Ne Oldu?

Star TV’nin en çok izlenen dizilerinden Anne’de her hafta yeni olaylar yaşanıyor. Küçük yaşta evlatlık verilen Zeynep, Turna’ya anne olmayı öğrenirken gerçek annesi Gönül’le karşılaştı. Turna ile olan macerasında ise en büyük desteği ise annesi Gönül’den gördü. Annesi Gönül’le olan buzları her geçen gün erirken kafalarda çok önemli bir soru belirdi. Peki Zeynep’in babasına ne oldu?Gönül’ün kayınvalidesi Zeynep Anne’nin ortaya çıkmasıyla bu soru kafamızı daha çok kurcaladı.

Normalde cinayet işlemeyecek bir kadın olan Gönül’ün şiddet gördüğü için kocasını öldürdüğü düşünülüyordu. Kocası Mustafa’dan şiddet ve işkence gören Gönül’ün bu işkence nedeniyle kocasını öldürdüğü bahsedilmişti. Ancak son bölümde Gönül’ün kocasını öldürmediği başkasının suçunu üstlendiği öğrenildi. Gönül başkasının suçunu üstlenmişti.

Gelen yorumlar ise Gönül’ün kocasının Cahide tarafından yanlışlıkla öldürüldüğü yönünde. Gönül’ün kızı Zeynep’e sahip çıkan ve Gönül’e düzenli para gönderen Cahide’nin yanlışlıkla bu suçu işlediği Gönül’ün ise Zeynep’e daha iyi bir hayat verebilmek için suçu üstlendiği düşünülüyor.

Gelişmeleri bildireceğiz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.