Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Anne Dizisinde Sürpriz Ayrılık!

31.05.2017
Anne Dizisinde Sürpriz Ayrılık!

Mf Yapım tarafından ekranlara gelen Anne dizisinde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Dizide karısı Zeynep’i korumak isteyen Sinan Komiser, kendisine arabanın çarpması sonucunda hayatını kaybetti. Bu yüzden Sinan Komiser’i canlandıran Serhat Teoman anne dizisinden ayrıldı.

Anne dizisinin son yayınlanan 30. bölümünde Cengiz, Sinan’a acı çektirmek için Zeynep’i kaçırmıştı ve Sinan’ı da tuzağa düşürmek için bulundukları yere çekmişti. Sinan da Zeynep’i kurtarabilmek adına Cengiz’in peşine düşünce Cengiz’in tuzağına düşmüş olmuştu. Sinan, karşılaştığı manzara yüzünden Cengiz’in karısının namusuna el sürdüğünü düşünmüştü ve sinirden kudurmuştu. Artık Sinan ve Cengiz arasında bir ölüm kalım savaşı başlamıştı.

Şule de olay yerine gelince Cengiz, Sinan ve Zeynep’i öldürmekten vazgeçmişti. Bunun sonucunda Cengiz, Şule’yi alarak oradan kaçmıştı. Ancak Sinan da peşlerinden gitmişti. Yoldaki kovalamacada Sinan, Şule ile Hasan’ın yol ortasında kaldıklarını gördüğünde onları kurtarmak adına kendisini ateşe atmıştı. Bunun sonucunda Sinan’a araba çarpmıştı ve Sinan ölmüştü.

Anne dizisindeki önemli karakterlerden bir tanesi olan Sinan’ın ölmesi ile dizi finale yaklaştığının da sinyallerini vermiş oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.