Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Anne Dizisinde Zeynep’e Ne Oldu? Öldü mü?

25.05.2017
Anne Dizisinde Zeynep’e Ne Oldu? Öldü mü?

Dram dolu sahneleri ile izleyiciyi göz yaşına boğan Anne dizisi yine heyecanlı sahneleriyle devam ediyor. Son yayınlanan bölümde meydana gelen gelişmeler izleyiciye çeşitli sorular sordurdu. Son kısmındaki olaylardan sonra Zeynep’e ne oldu? Ölecek mi?

Cengiz Zeynep’i kaçırmıştır. Kaçırdıktan sonra da in cinin top oynadığı bir yerde onu depoya kapatarak telefonları yok eder. Bir bir hesap sorarken diğer yandan kendisine para teklif edilmesiyle hepten sinirlenir. Yaşadıklarının para ile çözülemeyeceğine inanmaktadır ve intikamını da Zeynep’i kaçırarak alabileceğini düşünür. Cengiz Zeynep’i elinde tutarken diğer yandan da Sinan’ı arayıp onunla da uğraşmaya başlar. Sinan da Zeynep’in kaçırıldığını böylece öğrenmiş olur.

Gönül ise Zeynep için eski bir arkadaşından yardım ister. Melek ise bir anda “Anne!” diyerek uykusundan uyanır ve rüyasında annesini gördüğünü söyler. Ali de Zeynep’in sağ salim bulunabilmesi için bir haber hazırlatarak yayınlanmasını sağlar. Bu haber sayesinde bir market sahibi Cengiz’i teşhis eder. Fakat Cengiz de marketteki kişiyi tehdit eder ve iyice kontrolden çıkar.

Cengiz Zeynep’in fotoğrafları ile Sinan’ı deli etmek ister ve etkisini görür. Fakat bu sırada polis Cengiz’in telefonunun sinyalini yakalar. Fakat Cengiz Sinan’ın tek başına gelmesini isteyince Sinan tek başına dediği yere gider. Sinan Zeynep’i tavana asılı halde bulmuşken Cengiz’in kafasına sopa ile vurmasıyla bayılır ve esir düşer.

Cengiz gözlerini açtığındaysa yerde gözleri kapalı bir şekilde yatan Zeynep’i görür. Zeynep’in ölüp ölmediği ise henüz belli değil. Bir dahaki bölümün fragmanı yayınlandığında her şey öğrenilecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.