Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Anne Turna’ya Ne Oldu? Ölecek mi?

15.03.2017
Anne Turna’ya Ne Oldu? Ölecek mi?

Salı akşamının fenomen dizilerinden biri olan Anne akıllara durgunluk veren bir bölümle ekrana geldi. Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gökyıldız gibi yetenekli oyuncuların bir araya geldiği Anne dizisinin son bölümünde Turna, Cengiz, Sinan ve Zeynep ölümle burun buruna geldi.

Son bölümde Cengiz tarafından kaçırılan Turna, yardımsever bir adam sayesinde polise teslim edilmişti. Turna, kendisine o kadar kötülük yapan Cengiz’i yaralandığı yerde bırakmamış Cengiz’e de yardım etmişti. Karakola geldiklerinde yakalanmaktan korkan Cengiz kaçmıştı. Şule ve Zeynep ise Turna’nın bulunduğu öğrenerek ona kavuşmanın heyecanını yaşamıştı.

Turna’yı geri alan Şule, Cengiz’den şikayetçi olmadı ve ona ulaşmak için çabaladı. Turna yeniden Cengiz’in yanındaydı. Ancak Cengiz Zeynep’e ders vermek için Turna’ya tehlikeli bir planın içerisine attı.

Cengiz, Turna’yı derin dondurucuya kapatarak Zeynep’i bulunduğu yere çekmeye çalıştı. Turna’ya yaklaşması yasak olan Zeynep, Turna’nın bulunduğu yere geldiğinde hapse atılacaktı. Şule ve Cengiz’in annesi Saniye, Cengiz’i bularak Turna’yı kurtarmaya çalıştı.

Kafasına sert bir darbe alan Cengiz bayıldı. Turna ise derin dondurucudan çıkartıldı ancak hareket etmiyordu. Bu sırada Turna’nın bulunduğu yere gelmeye çalışan Zeynep ve Sinan ise araba kazası geçirmişti.

Şule’nin “Melek öldü” diye bağırmaları izleyiciyi şok etti. Hem Zeynep hem de Turna öldü mü soruları akılları karıştırdı. Ancak ikisinin de ölmeyeceği Şule’nin panikle “öldü bu çocuk” diye bağırdığı düşünülüyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.