Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Arka Sokaklar 416.Bölüm Fragmanı – 11 Kasım 2016

Arka Sokaklar 416.Bölüm Fragmanı – 11 Kasım 2016

Arka Sokaklar 415.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Mesut, oğlu Tunç’u uyuşturucudan kurtarmak için elinden geleni yapıyordur. Bu mücadelesinde en büyük destekçisi ise Selin’dir. Psikologa gitmeye devam etse de oğluyla arasındaki uçurumun büyümesine engel olamıyordur.

415.bölümde dahil olan Sami Kara ise çocukluğundan beri uyuşturucu ticareti yapan bir adamdır. Eşi Yonca ve kızları Canan’la birlikte villasında yemek yerken adamlarından Nazif yanına gelir. Sami’yi dolandıran şirketin müdürü bulunmuştur. Şirketin müdürü Kürşat aynı zamanda polisin de gözetimindedir. Polis Sami Kara’yı yakalayabilmek için Kürşat’tan bilgi almaya çalışıyordur.

Hakan ise Aylin’e evlenme teklif etmek için uygun zamanı bulmaya çalışıyordur. Ancak ekipteki durumlar gittikçe tatsızlaştığı için teklif için uygun bir zaman olmadığına karar verir. Ancak Hakan’ın annesi Nesrin, evlenme teklifi için oğlunu sıkıştırır. Ne yapacağına karar veremeyen Hakan konuyu Selin’e açar. Selin de Hüsnü Komiser’e danışır. Hüsnü hayatın ne olursa olsun devam ettiğini ve hiçbir şeyi erteleyecek zaman olmadığını söyler ve Hakan’a destek verir.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle cuma akşamları Kanal D’de!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.