Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Arka Sokaklar 419.Bölüm Fragmanı – 2 Aralık Cuma

Arka Sokaklar 419.Bölüm Fragmanı – 2 Aralık Cuma

Arka Sokaklar 418.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Canan arkadaşlarıyla birlikte parti verir. Bu partiye götürmek istediklerini ise Rafet’ten alır. Ancak partide beklenmedik olaylar gerçekleşir ve Canan Rafet’i çağırır. Tahsinlere ait tır şirketinde ise kamera kayıtları incelenmiştir. Rafet, Erdal’ı bayıltarak Şahin’i öldürmüştür. Rafet, sorguya alınır.

Sami Kara’da mahkemeye çıkartılmıştır. Hapisten çıkacağına da emindir. Aylin, mahkeme öncesi Sami Kara’nın dosyasını Rıza Baba’ya verir. Sami’nin son zamanlarda tüm çevirdiği oyunlar bu dosyanın içindedir. Sami bu nedenle tutuklu kalmaya devam eder. Ceyda ise Ankara’ya gidecektir. Doğum günü için tüm ekibi davet eder. Aylin’den özür dilemek istiyordur.

Süslü Kazım ise bir kadın satıcısıdır ve Tanem ile birlikte çalışır. Tanem öldürülünce Hakan ve ekip olay yerine gelir. Tanem morfinle bayıltılmıştır. Sonrasında ise elle boğulmuştur. Son 3 ay içerisinde 2 kadın bu yüzden öldürülmüştür. Kazım yakalanır ve Rıza’nın planıyla serbest kalır. Selin kılık değiştirerek Kazım’la tanışacak ve bu gizemli cinayetleri çözecektir.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle cuma akşamları Kanal D’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.