Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Arka Sokaklar 423.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 30 Aralık Cuma

Arka Sokaklar 423.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 30 Aralık Cuma

Arka Sokaklar Son Bölümde Neler Oldu?

Arka Sokaklar 422.bölümüyle bu akşam yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Veysel ve Sezgin cezaevinde görüş odasında görüşür. Ekibin üzerine sağlam delillerle gitmeleri gerekmektedir. Sezgin sakladığı cep telefonundan eşini arar. Ancak Sema kızını kaybetmesinin acısıyla Sezgin’e öfke kusmaktadır. Sezgin’in Veysel ile iş birliği yapacak. Kızının intikamını Rıza Baba’dan alacaktır. Sevgi’nin üvey babası Gürcan ise arkadaşı Hilmi ile görüşür. Gürcan, karısı ondan boşanacağı için intikam yemini etmiştir. Korumaları atlatıp eve girer. Karısı Tülay ve üvey oğlu Yasin’i öldürür ama Sevgi’yi bulamaz. Emniyette Sevgi’nin ifadesi alınmaya çalışır ancak Sevgi çok kötüdür. Selin komiser ve Sevgi arasında bir bağ oluşur ve Selin bir süre Sevgi’yi evinde misafir eder.

Arka Sokaklar 423.Bölüm Özeti

Arka Sokaklar 423.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında!  Hüsnü’nün açığa alınması sadece ekibin değil Çoban ailesinin gündemine de bomba gibi düşer. Ekip bir yandan Hüsnü’ye moral vermeye çalışır diğer üzerilerindeki bu sorunları ortadan kaldırmak için uğraşırlar. Rıza ise Veysel’in üzerine daha sert gidiyordur. Selin, ne olup bittiğini öğrenmek için Veysel’e yaklaşmaya çalışır. Veysel ise kumarhanede tanıştığı Akif ile ortak bir işe girer. Bu iş için ise Sezgin devreye girecektir. Sezgin ise büyük bir güven duyduğu Gökçe’ye işi teslim eder.

Gökçe ünlü bir mekanın işletmecisi ve şarkıcıdır. Zırhlı araç soygunu sonrası ekip de olayın peşindedir. Veysel’in de eli bu sırada boş durmamıştır. Hırsızlığı ekipten birinin üstüne yükleyecektir. Paralar Hakan ve Ali’nin aracından çıkınca onların tutuklanması da kaçınılmaz olur.  Hüsnü’nün açığa alınması henüz atlatılmamışken Hakan ve Ali’nin tutuklanması da üstüne yaşanır.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle cuma akşamları Kanal D’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.