Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Arka Sokaklar 430.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 24 Şubat Cuma

Arka Sokaklar 430.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 24 Şubat Cuma

Arka Sokaklar Son Bölümde Neler Oldu?

Arka Sokaklar 429.bölümüyle yayınlanacak. Peki son bölümde neler olacak? Ekip Sezgin’den sonunda kurtulmuştur. Oktay Ocak’ın da istihbarat polisi olduğu öğrenilir. Oktay Musa’yı yakalar ve konuşturur. Rıza Baba’nın da suçsuzluğu anlaşılır. Yeşim ise Sezgin’in öldüğünü öğrenmiştir. Oktay ise Kenan davası kapanana kadar ekibe dahil olacaktır.

Rıza aklanmış ve görevine dönmüştür. Arif Müdür’den silahını ve rozetini alır. Kenan ve Yeşim, Yaser’le silah kaçakçılığı işine girmiştir. Kenan’ın tüm pis işlerinin yazıldığı defteri de ele geçirirler. Yaser, Malik Botan adında tüm örgütün korktuğu bir adamdan emir almaktadır. Korkunç bir terör eylemi hazırlığı yapmaktadır.

Arka Sokaklar 430.Bölüm Özeti

Arka Sokaklar 430.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında. Oktay kız kardeşi hala ortaya çıkmadığı için gergindir.Müjde ise istihbaratın ayarladığı bir evde saklanıyordur. Abisi onu bulamıyordur ancak Kenan ve arkadaşları Müjde’yi tuzağa düşürmek üzeredir. Ama son anda ellerinden kaçırırlar. Samir isimli terorist ise askeri bir araca pusu kurar. Çok sayıda sivil ve asker hayatıni kaybeder. Rıza baba ve ekibi ise bu işin yakasıni bırakmaz.

Ekip Malik Botan’a çok yaklaşmıştır. Evine baskın yapmaya hazırlanırlar. Malik ise çılgına dönmüştür. Onları ortadan kaldıracak hamleyi yapar. Kardeşini kullanmak için her şeyi göze alan Oktay’ı maşa olarak kullanacaktır. Oktay ya kardeşini kurtaracak ya da Rıza Baba ve ekibini sırtından vuracaktır.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma Kanal D’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.