Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Arka Sokaklar 432.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 10 Mart Cuma

Arka Sokaklar

Arka Sokaklar 432.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 10 Mart Cuma

Arka Sokaklar Son Bölümde Neler Oldu?

Arka Sokaklar 431.bölümüyle yayınlandı. Peki yeni bölümde neler oldu? Oktay kardeşine kavuşmayı bekliyordur. Ancak Yaser, kardeşine ancak Arif Müdür’ü öldürürse kavuşabileceğini söyler. Oktay çaresiz kalmıştır. Bir tarafta her şeyden çok sevdiği kardeşi diğer tarafta kendisine güvenen Rıza Baba vardır. Arif Müdür, İstanbul Emniyeti’nin katılacağı bir toplantıya katılacaktır. Oktay, Arif Müdür’ü takip etmeye başlar. Beklenmedik bir anda Arif Müdür’e ateş eder. Arif olduğu yere yığılırken Oktay kaçar.

Müjde de Kenan ve Yaser’in eline düşmüştür. İkisi de kızı farklı emeller için kullanmak ister. Aralarındaki bu anlaşmazlık silah kaçakçılığı için yaptıkları ortaklığı etkiler. Rıza Baba ve ekibi hem silahlara el koymak hem de Malik Botan, Kenan, Yaser ve Yeşim’i yakalamak için harekete geçer.

Arka Sokaklar 432.Bölüm Özeti

Arka Sokaklar 432.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Malik, örgütüne para toplamaya çalışıyordur. Bunun için doğu bölgesindeki iş adamlarından haraç toplar. Bu iş adamlarından biri de Seyfi’dir. Bu isim ekibe hiç yabancı gelmez. Seyfi ile görüşmeye giden ekip bilgi toplamaya çalışır. Ancak Seyfi bu uyarıyı dikkate almayacaktır. Kendi işini kendi kendine halletmenin yollarını araştırır.

Ezma ise örgüte eskiden katılan son itirafçı olan biridir. Hapisten yeni çıkmıştır. Malık kızın peşindedir. Kendi adamı Yaser ve Ezma arasında geçmişten gelen çözülmemiş bir olay vardır. Malik de bu olaya bulaşmıştır. Aralarında anlaşmazlık olur. Ekip ve Rıza baba ise Malik’in hücre evlerini çökertme peşindedir. Malik iyice çileden çıkar. Ve dağdaki üstlerinden azar işitir. Mesut intikam almak için tehlikeli ve güçlü bir plan uygulayacaktır.

Arka Sokaklar 432.Bölüm Galerisi

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma Kanal D’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arka Sokaklar

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top