Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı – 28 Nisan Cuma

Arka Sokaklar 439. Bölüm Fragmanı – 28 Nisan Cuma

Arka Sokaklar dizisinin 439. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde acaba kaçırılan Zeliş’i kurtarabilecekler mi? Pınar, Ali’den boşanmaktan vazgeçecek mi?

Pınar, Ali’yi Buse onu öperken yakalamıştı. Bu yüzden Pınar ile boşanmanın eşiğine geliyorlar. Pınar böyle bir karar aldığı için Ali deliriyor ancak suçsuz olduğunu anlatamıyor.

Zeliş ise muhabirlik yolunda bir haberin peşindeyken rehin alınıyor. Yine de canlı yayında haberine devam ediyor. Ancak bu haberi izleyen Çoban Ailesi adeta çılgına dönüyor ve kızlarını bulmaya çalışıyorlar.

Arka Sokaklar yeni bölümü olan 439. bölümü ile 28 Nisan Cuma akşamı Kanal D’de!

Arka Sokaklar 438. Bölümde Neler Oldu?

Arka Sokaklar dizisinin son yayınlanan bölümünde Ali, Buse’nin hayatını kurtardıktan sonra adeta Buse tarafından bir oyuna gelmişti. Buse, Ali’ye hayran olduğu için bir punduna getirip Ali’yi öpmüş ve bunu da kayıt altına almıştı. Kayıtlar da önce ekibe sonrasında da Pınar’a ulaşmıştı. Artık Ali ve Pınar’ın evliliği tehlikeye girmişti.

Selin’in koruyucu annesi olduğu Sevgi, bir kişinin kaçırılmasına şahit olmuştu. Ancak maskeli kişilerin dışında yalnızca bir kişinin yüzünü görebilmişti.

Öte yandan Metin ile Tekin ise yol kenarında yerde yatan bir adam görmüşlerdi. Hafızasını kaybetmiş olan bu adamı evlerine getiren Metin ve Tekin, sonrasında hiç de beklemedikleri olaylarla karşılaşacaklardı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.