Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Arka Sokaklar 444. Bölüm Fragmanı – 2 Haziran Cuma

Arka Sokaklar 444. Bölüm Fragmanı – 2 Haziran Cuma

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde de Gürcan bir türlü durmuyor. Acaba ekip onu önleyebilecek mi? Ekip, Gürcan’ı artık durdurmak için çok önemli bir göreve başlıyor. Ancak ekip bu görevde mermilerin içinde kalıyor. En sonunda Gürcan çaresiz bırakılıyor fakat kendisine rehinesi ile alakalı ölüm şantajı sayesinde bir kaçış yolu arıyor.

Öte yandan Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde Metin’in de evlenme zamanı geliyor ve evliliğe ilk adımın atılması için Çoban ailesi kızın evine gidiyorlar.

 

Arka Sokaklar dizisi 444. bölümü ile 2 Haziran Cuma akşamı Kanal D ekranlarında olacak!

Arka Sokaklar 443. Bölümde Neler Oldu?

Cemre, emniyette ifade verirken gördüğü Hande ile Volkan’ı barda tanımıştı. Gürcan’a da onların polis olduğunu söylemişti. Bu Gürcan için güzel bir fırsattı ve onu hemen değerlendirmişti. Ekibimiz de arkadaşlarını kurtarabilmek için harekete geçmişti.

Bu operasyonda Mesut’a da gizli kimliği ile beraber büyük bir görev düşmüştü. Ancak işler çok daha zor bir hal almıştı. Çünkü Mesut ifşa olursa hem operasyon bitecek hem de Mesut’un hayatı tehlikeye girecekti.

Diğer taraftan Rıza Baba’nın karısı Ayla da bir rehine olayının tam içinde olmuştu. Bir fırsat bulup tam Ali’yi arıyordu ki silahlı adam onu yakalamıştı. Polisler bu olaya müdahale için hemen harekete geçmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.