Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Aşk ve Mavi 23. Bölüm Fragmanı – 14 Nisan Cuma

Aşk ve Mavi 23. Bölüm Fragmanı – 14 Nisan Cuma

Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölümü olan 23. bölümü de heyecanla bekleniyor. Başrollerinde Burcu Kıratlı ile Emrah’ın oynadığı dizinin 23. bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizinin yeni bölümünde Mavi ve ailesinin kaza yaptığını öğreniyoruz. Ancak bu kazanın ardından Mavi hafızasını kaybediyor. Üstelik hamile. Ali’ye de eskisi gibi güzel davranmaya başlıyor. Ali her ne kadar görünüşte bundan çok mutlu olsa da bir yandan da Mavi’ye tüm gerçekleri anlatma ihtiyacını hissediyor.

Acaba Ali Mavi’ye gerçekleri söyleyecek mi?

Aşk ve Mavi 23. bölümü ile 14 Nisan Cuma akşamı Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Aşk ve Mavi 22. Bölümde Neler Oldu?

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümü olan 22. bölümünde Mavi oldukça kötü bir haber almış ve annesinin öleceğini öğrenmişti. Bu yüzden Mavi annesi Hasibe’nin etrafında onun son isteklerini yapmak için seferber olmuştu. Ancak dizinin sonlarına doğru Mavi, annesinin aslında hasta olmadığını ve annesinin onun konakta kalması için bir yalan uydurduğunu öğrenmişti. Üstelik bu gerçeği Ali de biliyordu. Çünkü Mavi’den ayrılmak istemiyordu. Mavi de o sinirle bavulunu toplamış ve evi terk etmeye karar vermişti. Mavi, annesi, teyzesi ve kardeşi İstanbul’a gitmek üzere yola çıktıklarında ise kaza yapmışlardı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.