Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Asla Vazgeçmem Dizisi Oyuncuları

Asla Vazgeçmem

Asla Vazgeçmem Dizisi Oyuncuları

Eylül ayı iyice hissettirmeye başladı kendini. Teker teker yayınlanma tarihleri açıklanan dizileri gördükçe dolu dolu bir sezon bizi bekliyor diye sevincimizi saklayamıyoruz. Asla Vazgeçmem dizisinin de çok geçmeden yayın tarihini öğrendik: 22 Eylül! Dizinin konusu, Asla Vazgeçmem oyuncuları hakkında detaylı bilgiler ise yazının devamında sizi bekliyor!

Dizinin Konusu

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Asla Vazgeçmem, İclal’in yani yıllar sonra komadan uyanan bir kadının öyküsünü bize anlatıyor. Eşi Yiğit yıllar önce aile baskısıyla evlendiği İclal’i hiç sevmez. Boşanmak istediğini söylediği gün ise kaza yapar. Kendisi sağ kalır ancak karısı İclal komaya girer. Yıllar sonra çiftliğe gelen Nur’a ilk görüşte aşık olan Yiğit için ise karısının yaşamasından umudu kestiği günler başlar. Ailesinden gizli boşanan Yiğit, Nur’la evlenir. Yeni hayatının en önemli engelinden ise habersizdir: İclal komadan uyanır. Hem de kaza günü Yiğit’in boşanma kararını unutmuş bir şekilde. Sadece onu da değil, çocuğunu da unutmuştur. Hafızası Yiğit’le evlendiği ilk günde takılıdır. Sinir krizi geçirmesinden korkan ailesi ise Yiğit’in boşandığını söylemez, Yiğit’in yeni eşi Nur ise onun gözünde bir çocuk bakıcısıdır.

Geçen sezon 56. bölümüyle sezon finaline giren Asla Vazgeçmem 3. sezonuyla 22 Eylül’de ekranlara gelecek. 59. bölümde final yapacağı açıklanan dizinin son 3 bölümünde nasıl gelişmeler olacağı ve dizinin nasıl bir final yapacağı merak konusu.

Oyuncular

2 sezondur devam eden Asla Vazgeçmem oyuncuları hakkında detaylı bilgi ve son sezonda neler olduğunu merak ediyorsanız okumaya devam edin:

1.Tolgahan Sayışman – Yiğit

hd-tolgahan-121509JM

17 Aralık 1981 tarihinde doğan oyuncu, 35 yaşında ve 1.87 boyunda. Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Tolgahan Sayışman’ın, 2002 yılındaki Best Model of Turkey yarışmasıyla hayatı değişti. Acemi Cadı, Elveda Rumeli gibi dizilerde yer alan oyuncu, Fahriye Evcen’le Aşk Tutulması, Bergüzar Koral’le ise Aşk Geliyorum Demez filmlerinde yer aldı. Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Lale Devri dizisiyle ekranlarda izlenen Sayışman, Asla Vazgeçmem oyuncuları arasında Yiğit karakteriyle yer aldı.

2.Amine Gülşe – Nur

amine-gulse-090347LK

30 Nisan 1993 tarihinde doğan oyuncu, 23 yaşında ve 1.78 boyunda. Türk kökenli, İsveç vatandaşı. 2014 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması’nda birinci olan Amine Gülşe’nin önü bu yarışmadan sonra açıldı. Asla Vazgeçmem oyuncuları arasında Nur karakteriyle yer alan oyuncu, bu diziyle ilk oyunculuk deneyimini de yaşamakta. Ailesi hariç kimseye güvenmeyen Nur, duygusal ve zor bir karaktere sahip. İclal’in komadan uyanmasıyla zor günler geçiren Nur, son sezonda araba kullanırken kaza yapmış, İclal ve Yiğit’in oğlu Mert’e çarpmıştır. Mert’in yaşayıp yaşamayacağı 3.sezonda netlik kazanacak. 

3.Şafak Pekdemir – İclal

Asla Vazgeçmem Oyuncusu Şafak Pekdemir1

19 Haziran 1988 tarihinde doğan oyuncu, 28 yaşında ve 1.73 boyunda. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan oyuncu, Leyla ile Mecnun, Türk Malı gibi dizilerde rol aldı, İncir Reçeli 2’de ise Gizem karakterini oynadı. Asla Vazgeçmem oyuncuları arasında İclal karakteriyle yer alan oyuncu, Yiğit’in komaya giren ve uyandıktan sonra yaşananlardan haberi olmayan karısını canlandırıyor. Son sezonda evini terk etmiş ve aşık olduğu Fırat’a kaçmaya karar vermiştir. Ancak Mert’i terk etmek istemediği için hala ikilem yaşamaktadır.

4.Ayşegül Günay – Aytül

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-12-05 19:52:19Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

9 Kasım 1969 tarihinde doğan oyuncu, 47 yaşında ve 1.60 boyunda. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan Ayşegül Günay, Eşref Saati, Küçük Kadınlar, Lale Devri ve Yer Gök Aşk gibi birçok dizide yer aldı. Asla Vazgeçmem oyuncularına Aytül karakteriyle katılan oyuncu, miras bölünmesin diye İclal ve Yiğit’i evlendiren Yiğit’in teyzesini canlandırmakta.

5.Tugay Mercan – Cahit

1204107_620x410

10 Aralık 1982 İstanbul doğumlu olan oyuncu, 34 yaşında ve 1.73 boyunda. Bu sezon Yeter dizinin kadrosuna dahil olan Ekin Türkmen’le birlikteliği olan sanatçı, Haliç Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk mezunu.  Suskunlar dizisindeki Zeki karakteriyle tanınan Tugay Mercan, daha sonra Kayıp Şehir ve A.Ş.K dizilerinde de rol aldı. Asla Vazgeçmem oyuncularına Cahit karakteriyle katılan Mercan, Yiğit’in abisi. Yiğit’in başarıları karşısında ezilen Cahit, karısıyla sorunları olan kumar düşkünü bir karakter.

6. Yonca Cevher Şahinbaş – Nazan

yonca cevher kim

6 Temmuz 1972 tarihinde doğan oyuncu, 44 yaşında ve 1.61 boyunda. Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı, Tiyatro bölümünden mezun olan sanatçı, oyuncu Mahmut Cevher’in kızı. Ali Yenel ile evliliğinden Ali Deniz adında oğlu olan Yonca Cevher Şahinbaş, 10 Ocak 2015 tarihinde oyuncu Koray Şahinbaş ile evlendi.  Asmalı Konak, Avrupa Yakası, Binbir Gece ve Dila Hanım gibi birçok ünlü dizide oynayan sanatçı, Yürüyen Şato, Avatar: Son Havabükücü gibi animelerde seslendirme de yaptı. Asla Vazgeçmem oyuncuları arasında Nazan karakterini canlandıran Şahinbaş, Cahit’in eşi olarak rol almakta. Kocasına daha etkin bir rol oynaması yönünde baskı yapan Nazan, Nur’la çatışma halinde.

7.Gözde Mutluer – Yağmur

gozde

04 Ekim 1991 tarihinde doğan oyuncu,  25 yaşında ve 1.59 boyunda. Marmara Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünde okuyan oyuncu, Lale Devri, Not Defteri gibi dizilerde; Dağ, Kardeşim Benim gibi filmlerde rol aldı. Özellikle Kardeşim Benim filmiyle şöhretini arttıran sanatçı, Asla Vazgeçmem oyuncuları arasına Yağmur karakterini canlandırarak girdi. Yiğit’in baba bir anne ayrı kardeşi olan Yağmur, Yiğit tarafından eve getirilmiş, bu davranışı özellikle teyzesi Aytül’ün tepkisini çekmiştir.

8. Taner Rumeli – Fatih

c041588d-61c0-4d0b-a58f-870e695e33c4

8 Nisan 1985 tarihinde doğan Taner Rumeli, 31 yaşında ve 1.85 boyunda.  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi  Oyunculuk bölümü mezunu olan oyuncu, 14 yaşındayken rol aldığı Keşanlı Ali Destanı isimli tiyatroyla oyunculuğa başladı. İlk olarak Bizim Evin Halleri dizisinde rol alan sanatçı, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve İnadına Aşk dizileriyle tanınmakta.  Asla Vazgeçmem oyuncularına Fatih rolüyle katılan Taner Rumeli, Nur’un çok eski bir arkadaşını canlandırıyor. Nur’a aşık olduğunu son sezonda itiraf eden Fatih, Nur’a büyük bir hayal kırıklığı yaşatmıştır.

9.Tuğçe Kumral – Elmas

yasak dizisi ruşen kimdir5

19 Mart 1983 tarihinde doğan Tuğçe Kumral, 33 yaşında ve 1.63 boyunda. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olan oyuncu, ilk oyunculuk tecrübesini Gönülçelen isimli dizide edindi. Daha sonra çeşitli reklam filmlerinde oynayan sanatçı, Eski Hikaye, Her Şeye Rağmen, Bu Kalp Seni Unutur mu? gibi dizilerde de yer aldı. Asla Vazgeçmem oyuncularına Elmas karakteriyle katılan Tuğçe Kumral, Nur’un kuzenini canlandırmakta. Yiğit’in abisi Cahit’le gizli bir ilişki yaşayan Elmas, ondan hamile kalmıştır. Nazan’ın doğacak bebeği ondan alma planlarını öğrenince Nazan’la tartışıp fenalaşmıştır. Bebeğini doğuran Elmas’ın yaşayıp yaşamayacağı ise 3.sezonda netlik kazanacak.

10.Hakan Dinçkol – Fırat

1137473_620x410

20 Aralık 1981 tarihinde doğan oyuncu, 35 yaşında ve 1.88 boyunda. Yugoslav göçmeni olan Hakan Dinçkol, üniversite yıllarında tiyatro oyunlarında yer aldı ve reklam filmlerinde oynadı. Eşi Merve Erol’la 8 yıllık evliliğini yakın zamanda sonlandıran oyuncunun bu evlilikten Mayra isimli bir kızı var. Asla Vazgeçmem dizisiyle ilk oyunculuk tecrübesini edinen oyuncu, Asla Vazgeçmem oyuncularına Fırat karakteriyle dahil oldu. Yiğit’in kuzeni olan Fırat yıllardır İclal’le aşık. İlk aşkı İclal, Yiğit’le evlendirilince Fransa’ya giden Fırat, döndükten sonra İclal’le yapılanlara tahammül edemedi ve zamanla duygularını açığa vurdu. Ancak bu durum Yiğit’le çatışmasına neden olacak.

11.Ege Kökenli – Yaren

dizileri-gercek-zannedecek-luksumuz-yok--1738047

20 Mart 1993 tarihinde doğan Ege Kökenli 23 yaşında ve 1.66 boyunda. Öğrenimini Bilgi Üniversitesinde tamamlayan oyuncu, 2004 yılında En İyi Arkadaşım dizisinde rol aldı. Daha sonra Anadolu Kaplanı, Yahşi Cazibe, Öğretmen Kemal ve Çalıkuşu dizilerinde rol alan sanatçı, şöhretini her geçen gün arttırdı.  Asla Vazgeçmem oyuncuları arasına Yaren karakteriyle katılan Ege Kökenli, Yiğit’in kardeşini canlandırmakta. Dizinin ilk sezonunda yer alıp senaryo gereği ayrılmak zorunda kalan oyuncu, 51. bölümde diziye yeniden dahil olmuştu.  Yağmur’un sevgilisi Emir’e aşık olan Yaren, Emir’le yakınlaşarak Yağmur’la arasına girmeye çalışmakta.

Asla Vazgeçmem 3.sezonun fragmanını merak edenleri de buraya alalım:

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asla Vazgeçmem

To Top