Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Aslında Oynadığı Karakter Oymuş! Menajerimi Ara’nın Dicle’si Ahsen Eroğlu Bir Zamanlar Aynı Yollardan Geçmiş

15.04.2021
Aslında Oynadığı Karakter Oymuş! Menajerimi Ara’nın Dicle’si Ahsen Eroğlu Bir Zamanlar Aynı Yollardan Geçmiş

Son dönemin en gözde oyuncularından Ahsen Eroğlu, doğal oyunculuğuyla rakiplerinden sıyrılıyor. Bunda kendisinin de oynadığı karakterin mesleğini denemesinin faydası var!

Ahsen Eroğlu

Ahsen Eroğlu, sevilen dizi “Menajerimi Ara”nın Dicle’si olarak büyük çıkış yaptı. Barış Falay, Canan Ergüder, Ayşenil Şamlıoğlu gibi pek çok deneyimli oyuncuyla birlikte rol alan oyuncu, dizinin en çok parlayan ismi olmayı başardı. Bir menajerlik ajansında geçen dizi, sektörün arka planını anlatırken kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir genç kızın da öyküsünü anlatıyor. Hem işinin hem aşkının peşinde koşan Dicle, kısa zamanda tüm izleyicilerin favorisi haline geldi. En başta, “Bu kadından başrol mü olur?” diye eleştirilen Ahsen Eroğlu da öyle!

Ahsen Eroğlu

Ahsen Eroğlu, ekrandaki birbirine benzeyen yüzlerden ve basmakalıp oyunculuklardan ayrı bir noktada duruyor. Dicle’nin tecrübesiz ve hassas yapısına rağmen güçlü biri olmasını kimse onun kadar güzel yansıtamazdı! Hayatı zorluklarla geçen ve kurtlar sofrası denen sektörde ayakta durmaya çalışan Dicle, aslında Ahsen Eroğlu’na çok benziyor. Belki de bu yüzden bu kadar iyi oynuyor.

Bir Zamanlar O da Bir Dicle’ymiş!

Ahsen Eroğlu

Üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda tamamlayan Ahsen Eroğlu, sinema ve oyunculuk sevgisini o dönemde keşfetmiş. Ancak ilk deneyimi oyunculukla değil menajerlikle olmuş! İzmir’de okuduğu dönemde sektör hakkında bilgi edinmek için bir süre menajerlik ajansında çalışmış. “İyi ki de yapmışım, bana çok katkısı oldu ve en azından ne istemediğimi keşfetmemi sağladı. Ayrıca eğitimlerim konusunda beni yönlendiren değerli insanlarla tanıştım” diyerek oyunculuğa kesin karar verdiğini anlatıyor.

Ahsen Eroğlu

Oyunculukta kendi içinizde bulmanız gereken duygularla boğuşurken, menajerlikte iletişimde olduğunuz herkesin duygu durumlarını idare edebilmeniz gerekiyor” diyen Ahsen Eroğlu, belli ki menajerliği hiç sevmemiş. Dicle’yle benzerliği de bir dönem menajer asistanı olmasıyla sınırlı kalmış.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.