Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Aslında Oyunculuğu İstemiyor! Teşkilat’ın Serdar’ı Çağlar Ertuğrul Geçmişteki Kararları Yüzünden Pişman

05.05.2021
Aslında Oyunculuğu İstemiyor! Teşkilat’ın Serdar’ı Çağlar Ertuğrul Geçmişteki Kararları Yüzünden Pişman

Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul, ekranın en beğenilen yıldızları arasında yer alıyor. Ama asıl istediği şey oyunculuk değilmiş!

Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul, sessiz ve derinden gelerek ekranın en önemli yıldızları arasına girmeyi başardı. Gerçi, kariyerinin başından beri çok sevilen ve izlenen işlerde yer aldı. Ama hiçbir zaman Kerem Bürsin ya da Can Yaman gibi göz önünde veya reklam peşinde olmadı! Mesela, sosyal medyayı oyuncu olduğu için kullandığını yoksa Instagram hesabını hemen kapatacağını söylüyor. Görünürlüğün en önemli şey zannedildiği bir çağ için ilginç bir bakış açısı!

Çağlar Ertuğrul

Üstelik, bu tutumuna rağmen en çok izlenen dizilerden ve filmlerden eksik olmuyor. Gişe rekortmeni “Dağ 2” filmiyle daha büyük bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu, “Fazilet Hanım ve Kızları”, “Afili Aşk” gibi dizilerle oyunculuğunun değişik yanlarını gösterdi. Şimdi de pazar günlerinin rating şampiyonu “Teşkilat” dizisinin Serdar’ı olarak döktürüyor. İşini çok sevdiği ve ciddiye aldığı için başarılı olsa da meslek seçimi konusunda pişmanlıkları da var!

“Hayatım bilgisayar oyunu olsa…”

Ünlü oyuncu, aslında konservatuvar mezunu değil. Çoğu kişinin iddia ettiği gibi mankenlikten gelen bir isim değil. Çağlar Ertuğrul bir makine mühendisi! Bölümün sevmediği yanları olsa da bitirince “İyi ki bu bölümü okudum” demiş. Oyunculuk ve sinema tutkusu ise üniversitedeyken başlamış: “Okulun tiyatro kulübüne dahil oldum. Amatör ruhla başladım. Ajanslar, yüzlerce deneme çekimi ve reddediliş derken, ‘Dağ’ filmiyle oyunculuk yolculuğum başladı.

Çağlar Ertuğrul

Oyunculukla mutlu olsa da ileride işin üreten tarafı olan kamera arkasına da geçmek istiyormuş. Ancak asıl merak ettiği şey bambaşka! Ünlü oyuncu, “Hayatım bir bilgisayar oyunu olsa bazı noktaları dönüp bir daha oynayabilsem, liseye dönmek isterdim” diyor. Çünkü çok sevdiği basketbolu üniversite sınavlarına hazırlanırken bırakmış. Devam etseydi gelebileceği noktayı da hala merak ediyormuş.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.