Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Ateş Böceği Dizisi Oyuncuları

Ateş Böceği Dizisi Oyuncuları

Star TV’nin yaz sezonunda yayınlanacak olan Ateş Böceği dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı. Senaristliğini Ebru Hacıoğlu’nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş oturuyor. Ateş Böceği dizisinin başrollerinde Nilay Deniz ve Seçkin Özdemir yer alıyor. Temmuz 2017’de yayın hayatına başlayacak olan dizinin çekimlerine ise bu ay içerisinde başlandı.

Ateş Böceği Oyuncuları

Seçkin Özdemir

25 Ağustos 1981’de doğmuş olan Seçkin Özdemir’in memleketi Sinop. Dizi oyunculuğunun yanında Özdemir ayrıca DJ ve sunuculuk da yapıyor. Daha önceden birçok projede yer alan Özdemir, Kiralık Aşk dizisindeki Pamir Marden karakteri ile hafızalara kazındı.

Seçkin Özdemir, ilkokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamış. Üniversite eğitimini ise Kocaeli İktisat Bölümü’nde bitirmiştir. Oyunculuk açısından kendini geliştirmek isteyen Özdemir, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi de almıştır.

Seçkin Özdemir, oyunculuk kariyerine 2008’de Yaban Gülü dizisi ile adım atmıştır. Fakat ünlenmesi 2012 yılındaki Al Yazmalım dizisinde canlandırdığı İlyas karakteri ile olmuştur.

Nilay Deniz

3 Mayıs 1993’te Aydın’da dünyaya gelen Deniz, oyunculuk kariyerine Behzat Ç dizisi ile başlamıştır. 48 kilo ağırlığında ve 1.72 boyundadır. Daha önceden Aşk Yeniden, Hayata Beş Kala, 20 Dakika, Mor Menekşeler, Güneşi Beklerken, Ah Neriman gibi yapımlarda da rol almıştır. En olarak ise Dayan Yüreğim dizisinde rol almıştır.

Çağrı Çıtanak

1990 Hatay doğumlu olan Çağrı Çıtanak hem dizi hem de reklam oyuncusudur. Çıtanak, kariyerine ilk olarak Ülker markasının bir reklamı ile adım atmıştır. Geldiği ailenin yapısı espri anlayışının gelişmesini de sağlamıştır. Müzik dinlemeyi seven Çıtanak ayrıca gitar da çalmaktadır. Daha önceden Babam Sınıfta Kaldı, Kayıp Şehir ve Benim İçin Üzülme gibi yapımlarda rol almıştır.

Seda Güven

28 Ağustos 1984 tarihinde Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya gelmiştir ve bir erkek kardeşe sahiptir. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarımı bölümünde tamamlamıştır.

Model olmak isteyen Seda Güven bunun için Başak Gürsoy’un ajansına kaydolur fakat hep oyunculuk kadroları için görüşmeye çağırırlar. Böylece Güven oyunculuk kariyerine adım atar. İlk deneyimi 2002 yılında Ekmek Teknesi ile olmuştur. 2010 senesinde de Vedat Türkali’nin elinden çıkan Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde yer almıştır. Seda Güven beyaz perde çıkışını da 2014 yılında İksir: Dedemin Sırrı filmi ile yapmıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.