Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Ateş Böceği’nin İlk Tanıtımı Yayınlandı!

Ateş Böceği

Ateş Böceği’nin İlk Tanıtımı Yayınlandı!

Başrollerinde Nilay Deniz ile Seçkin Özdemir’in rol aldığı ve Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Ateşböceği dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Yaz aylarına bomba gibi düşecek Ateşböceği dizisinde aşka hazırlıksız yakalanan gençlerin oldukça ilgi uyandıran kovalamacası işlenecek.

Ateşböceği dizisi ilk tanıtımını da 70’lere damga vurmuş Beyaz Kelebekler grubunun efsane şarkısı Ateşböceği ile yaptı. Aslı ile Barış’ın hikayesi bir takside yollarının kesişmesi ile başlıyor.

Dizide Seçkin Özdemir ile Nilay Deniz’e Derya Alabora, Belma Canciğer, Umut Yiğit Vanlı, Durul Bazan, Berkay Tulumbacı, Seda Güven, Şebnem Dilligil, Alicia Kapudağ, Çağrı Çıtanak ve Tayra Bahar eşlik ediyor. Mia Yapım’dan çıkan Ateşböceği dizisinin yönetmenliğini ise Kiralık Aşk dizisinin yönetmenliğini de yapmış olan Barış Yöş üstleniyor.

Ateşböceği Dizisi Konusu

Seçkin Özdemir’in canlandırdığı Barış karakteri, başarılı, çok çekici, ancak aşk ile arasına mesafe koymuş olan ve kendisini şaşırtacak bir şeyin kalmadığına inanan bir boşanma avukatıdır. Nilay Deniz’in canlandırdığı Aslı karakteri ise hayat dolu, eğlenceli, akıllı ancak ailesini geçindirebilmek adına taksi şoförlüğü yapmak durumunda kalmış genç ve güzel bir kızdır. Aslı ve Barış’ın tamamen tesadüf eseri karşılaşmasının ardından hayatlarını değiştirecek bir aşk serüveni başlar.

Devamı için tıklayınız..
Bize göre bunlar da ilginizi çekebilir!

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ateş Böceği

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top