Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Atv’den Romantik Komedi Dizisi: Güllü

Güllü

Atv’den Romantik Komedi Dizisi: Güllü

Çok yakında Atv ekranlarında yepyeni bir komedi dizisi başlıyor. Bu dizinin ismi Güllü. Güllü dizisinin başrollerinde Yusuf Çim ile Seren Şirince rol alıyor. Dizinin çekimlerine de çok kısa bir zaman içerisinde başlanacak.

Güllü dizisi bir dönem ekranları kasıp kavuran Karadeniz dizileri gibi yine Karadeniz konseptine sahip. Yani seyircileri Yusuf Çim ile Seren Şirince’yi Karadeniz şivesi ile izleyecekler. Oldukça sempatik bir konuya ve kurguya sahip olan dizi için heyecanlı bekleyiş şimdiden başlamış durumda.

Güllü Dizisi Oyuncuları

Seren Şirince

Seren Şirince 1 Ocak 1991 yılında İzmir’de doğdu. Yani şu an 26 yaşında. Oyuncuyu televizyon izleyicileri ilk olarak Aşk Emek İster dizisinde izleme fırsatı yakaladılar. Oyuncu bu dizide Nazlı karakterini canlandırıyordu. Ardından Seren Şirince, İlişki Durumu Karışık dizinde canlandırdığı Ayşegül karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınmaya başladı.

Yusuf Çim

Yusuf Çim, 26 Eylül 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Oyunculuk, sunuculuk ve mankenlik yapan Yusuf Çim, aslen Giresunlu bir ailenin en küçük çocuğu. Oyuncu ilk olarak 2014 yılında ekranlara gelmiş olan Ezra dizisinde Başkomiser Mustafa karakterine hayat verdi. Ardından 2015 yılında Çilek Kokusu dizisindeki Burak Mazharoğlu rolü ile izleyicilerin karşısına çıkan oyuncuyu seyirciler son olarak Hanım Köylü dizisindeki Ferit Sabit karakteri ile izlediler.

Devamı için tıklayınız..
Bize göre bunlar da ilginizi çekebilir!

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güllü

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top