Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

ATV’den Yeni Dizi : Kanatsız Kuşlar

ATV’den Yeni Dizi : Kanatsız Kuşlar

Atv ekranlarında yaz sezonunda yepyeni bir dizi yayınlanmaya başlayacak. Kadrosu ve hikayesi ile bir hayli dikkat çeken bu dizinin ismi Kanatsız Kuşlar olacak. Kanatsız Kuşlar dizisinin yapımcılığını Koliba Film üstleniyor. Dizinin çekimlerine de çoktan başlandı. Bu yüzden çok yakında dizinin Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacağı söylenebilir.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmen Kemal Uzun oturacak. Dizinin senaryosu ise başarılı kalem Hakan Haksun’a emanet. Kanatsız Kuşlar dizisinin oyuncu kadrosu da bir hayli dikkat çekici. Dizinin oyuncu kadrosunda Melis Tüzüngüç, İbrahim Kantarcılar, Deniz Bolışık, Ahmet Varlı, Fatih Al, Seda Türkmen ve Servet Pandur yer alıyor.

Kanatsız Kuşlar dizisinin hikayesinde hayata tutunmak için zorlukla mücadele eden 4 kardeş ve çocuklarının iyi bir hayat sürebilmesi için büyük bir fedakarlık ortaya koyan güzel ve genç bir annenin birbirine geçen hayatları konu ediliyor. Oldukça dramatik ve izleyenleri hüzne boğacak bir hikaye ile ekranlara gelmeye hazırlanan Kanatsız Kuşlar dizisi şimdiden merakla beklenmeye başladı denilebilir. Umarız Kanatsız Kuşlar dizisi ekran macerasında bol reyting alır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.