Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Aynı Yollardan Geçmişler! #20YearsChallenge Sayesinde Gülse Birsel ve Cem Yılmaz’ın Komik Bir Anısını Öğrendik

05.05.2021
Aynı Yollardan Geçmişler! #20YearsChallenge Sayesinde Gülse Birsel ve Cem Yılmaz’ın Komik Bir Anısını Öğrendik

Komedinin iki ünlü ismi Cem Yılmaz ve Gülse Birsel de #20YearsChallenge akımına katıldı. Bu sayede öğrendik ki, ikili o yıllarda yakın arkadaşmış!

Fatih Terim Nükhet Duru Nilgün Belgün

Son günlerde Twitter’da başlayan ve Instagram’a sıçrayan yeni bir challenge ile karşı karşıyayız, #20YearsChallenge! Bu challenge için 20 yaşındaki, bulamazsanız da -ya da ileri yaştaysanız- 20’li yaşlarınıza ait herhangi bir fotoğrafınızı paylaşıyor ve o günün hikayesini yazıyorsunuz. Bu akımın hızla yayılmasında pandeminin de etkisi var muhakkak. Geçen yıl da nostaljik fotoğraf akımları yayılmıştı, hepimiz geçmişteki güzel günlere ve normale dönmek istiyoruz!

#20YearsChallenge akımı dünden beri ünlüler arasında da yayılmaya başladı. İki gündür Twitter ve Instagram’da #20YearsChallenge fotoğraflarından başka bir şey göremez olduk! Alişan’dan tutun da Uraz Kaygılaroğlu’na kadar herkes bu akıma dahil oldu. Bazı ünlüler o yaşlardan beri tanındığı için güzel bir nostalji oldu, bazılarının eski hallerine ise çok şaşırdık. En çok şaşırdığımız durumlardan biri de Cem Yılmaz ve Gülse Birsel’in paylaşımlarında yaşandı.

“E-devletten mesaj geldi”

Usta komedyen Cem Yılmaz, akıma Twitter’dan dahil olan isimlerden. 20’li yaşlarda henüz yeni yeni tanınmaya başladığı günlerini paylaşan komedyenin fotoğrafı anında beğeni rekoru kırdı. Yorumlarda da Cem Yılmaz’la o dönem hatıra fotoğrafı çektiren onlarca insanı gördük!

Ülkenin kadın komedyenleri ve senaristleri arasında zirvede olan Gülse Birsel de akıma katıldı. Sanat aşkının peşinden gidip sinema okuduğu Colombia Üniversitesi’nden mezun olduğu günü paylaştı.

Fotoğraftan daha çok dikkat çeken bir şey varsa o da Cem Yılmaz’ın yorumu ve Gülse Birsel’in cevabıydı!

Cem Yılmaz Gülse Birsel instagram

Meğer Çok Eski Arkadaşlarmış

Cem Yılmaz Gülse Birsel

Türkiye’nin en önemli komedyenlerinden Cem Yılmaz ve Gülse Birsel, bir zamanlar aynı yollardan geçmiş ve yakın arkadaşmış. Cem Yılmaz Boğaziçi Üniversitesi’nde Turizm İşletmeciliği bölümünü okurken, Gülse Birsel de İktisat okuyormuş. Birbirlerini iyi tanıyan ikili, beraber mezun olmuş ve bugün kendi alanlarında ülkenin zirvesine çıkmışlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.