Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Baba Candır 54.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 15 Ocak Pazar

Baba Candır

Baba Candır 54.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 15 Ocak Pazar

Baba Candır 53.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Egemen ve kardeşleri babalarının hastalığını öğrendikten Salih’e daha konforlu bir hayat sürdürmek için plan yaparlar ancak planları babalarının anlamasıyla bozulur. Böylece çocuklar yeni planlarını Haluk üzerinden kurar. Onlar plan yaparken Salih’in hastalığı bir kişi daha tarafından öğrenilir.

Çocuklarının, hastalığını bilmediği zanneden Salih ise bu oyunların neden çevrildiğini anlamaz. Elif’in verdiği ani karar ise herkesi bir anda şaşkına çevirir. Salih’in hayatı bir anda alt üst olacaktır.

Baba Candır 54.Bölüm özeti ve fragmanı yayında! Salih Baba’nın ne yapsa Nesrin Hanım’dan kaçamamıştır. Salih’ten hoşlanan Nesrin, onun peşini bırakmamaya niyetlidir. Emrecan ise Haluk’un şirketinde çaycı olarak işe başlar. Bu durum komik anların yaşanmasına neden olur. Ece’nin bir konuda Haluk’un karşısında yer alması ise Hauk’u öfkelendirecektir.

Baba Candır yeni bölümleriyle pazar akşamları TRT 1’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Baba Candır

To Top