Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

Bana Sevmeyi Anlat

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

Bana Sevmeyi Anlat Son Bölümde Neler Oldu?

Bana Sevmeyi Anlat 19.Bölümüyle yayınlanacak. Peki son bölümde neler olacak? Onur ve Alper’in girdiği silahlı mücadeleyi kaybeden taraf Onur’dur. Alper, Berna’nın tüm sırlarını öğrenmiştir. Berna’ya öfkelenen Alper, Çiçek’e rağmen Berna’yı evden atmıştır. Ezgi ve Engin’in kıskançlıkları ise büyük bir kavgaya sebep olmuştur. Bu kavganın sonunda Engin’in isteği ise Ezgi’yi çok şaşırtır. Canan ise sırrını bilen bir kişi tarafından tehdide uğramaktadır. Engin ve Alper, Haşmet’in sonunu getirmek için harekete geçerler. Ancak Berna kaybetmenin acısıyla elindeki son kozu kullanmaya kararlıdır.

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm Özeti

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm özeti ve fragmanı yayında! Haşmet, Berna’nın söyledikleriyle çılgına dönmüştür. Leyla ise Haşmet’in ani kayboluşundan dolayı endişelenmektedir. Alper, Leyla’yı sakinleştirmeye çalışır ama Alper de nasıl bir belayla mücadele edeceklerini düşünüyordur. Engin, Haşmet’in kendisine ulaşmasından şüphelenmektedir. Savaşın başladığına ise emindir. Canan, yaşanan her şeyin üzerine bir de tehdit ile uğraşmaktadır. Herkes bir milat yaşıyordur.

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm Galerisi

Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümleriyle pazartesi akşamları Fox TV’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bana Sevmeyi Anlat

To Top