Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Beni Affet Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

13.05.2017
Beni Affet Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Focus Film tarafında yapımcılığı üstlenilen ve günlük olarak yayınlanan Beni Affet dizisinin geleceği ile alakalı bir karara varıldı. 2016-2017 sezonunda önemli oyuncuların diziden ayrılması ve dizinin hızla reyting kaybetmesi yüzünden önce dizinin saati değiştirilmişti sonrasında da dizinin final yapacağına dair konular konuşulmaya başlanmıştı.

Ancak bu final haberleri sonrasında dizi senaryosunda önemli bir değişikliğe giderek reytinglerini güzel bir seviyeye çekmeyi başarmıştı. Beni Affet dizisinin reytinglerindek artış Star Tv tarafından da görüldü ve Focus Film ile Star Tv Mayıs başında Beni Affet dizisinin geleceği için yeniden görüştü.

Bu görüşme sonucunda alınan karara göre Beni Affet dizisi 2017-2018 yeni sezonunda yani 7. sezonu ile izleyenleri ile tekrar buluşacak. Bu gelişme neticesinde dizinin sezon tarihi de netleşmiş oldu.

Beni Affet dizisi 1207. bölümüyle 16 Haziran 2017 Cuma akşamı sezon finali yaparak tatile girecek. Özellikle dizinin final kararı almaması ve yeni sezonda yeni bölümleri ile tekrar devam edecek olması dizinin sıkı takipçilerini bir hayli mutlu etmiş durumda.

Beni Affet dizisinin sezon finallerinin oldukça ölümlü geçmesi nedeniyle de izleyenler bu sezon finalinde de bir ölümün olup olmayacağı konusunda bir hayli meraklanmış durumda şu anda.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.