Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bige Önal’dan Önce Çok Çapkınmış! Aras Bulut İynemli’nin İlişkiler Üzerine Söylediklerine Çok Şaşıracaksınız

05.05.2021
Bige Önal’dan Önce Çok Çapkınmış! Aras Bulut İynemli’nin İlişkiler Üzerine Söylediklerine Çok Şaşıracaksınız

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, özel hayatını hep gözlerden uzak tutan bir isim oldu. Ama kariyerinin başında yaptığı bir çapkınlık açıklaması, “Bu kadar dürüstlük olmaz” dedirtiyor!

Aras Bulut İynemli

Aras Bulut İynemli, dört sezondur devam eden “Çukur”a ve canlandırdığı Yamaç karakterine bu ay veda edecek. Henüz 30 yaşında olmasına rağmen sektörün en önemli isimleri arasına giren oyuncu, hep kaliteli projelerde karşımıza çıktı. Figüranlık yaptığı dizi bile “Arka Sokaklar”, düşünün! İlk dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”den beri ayağını yaş tahtaya basmadı. Televizyonda “Muhteşem Yüzyıl”, “İçerde”, “Maral” gibi kaliteli dizilerde izlediğimiz oyuncu, sinemada da “Tamam mıyız?” ve “7. Koğuştaki Mucize” ile yeteneğini gösterdi.

Aras Bulut İynemli Bige Önal

Öte yandan, özel hayatında da her şey yolunda gidiyor! En başarılı dizisi olmasa da kalitesi şüphe götürmeyen “Maral” dizisi, ona yıllardır süren bir aşkı getirdi. Ünlü oyuncu Bige Önal’la tam 6 yıldır birlikteler! Onları sadece galalarda ve arkadaşlarıyla gittikleri mekanların çıkışında görebiliyoruz. İkisi de özel hayatlarını göz önünde yaşamaktan kaçınıyor. Ama Aras Bulut İynemli’nin kariyerinin başında yaptığı bir röportaj, ilişkiler konusundaki fikrinin ne kadar değiştiğini gösteriyor!

“Onlar bana gelir”

Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Aras Bulut İynemli, henüz 19 yaşında bir üniversite öğrencisiyken “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”ye seçildi. Dizi o kadar çok sevildi ki, o da bir anda ülkenin en popüler isimlerinden biri oldu. Gençler Mete’ye hem acıdı hem de gücüne özendi. Mete’yi oynayan genç yetenek Aras Bulut İynemli de büyük prim yaptı tabii ki!

Aras Bulut İynemli

O dönemde, röportajlardan birinde aşk hayatı da soruldu. Ama o sevgilisi olmadığını söyleyerek onun yerine şöhretin kadınlarla ilişkisine olan etkisini anlattı. “Fizik, fiziksel çekim önemlidir. ‘Zeki olsun yeter!’ diyenlere sadece gülüyorum. Mesela önce ben seni beğenirim, ‘Gözleri ne güzelmiş kızın…’ derim, gelirim muhabbet ederim, sonra kişiliğini öğrenirim. Kişiliği de bana uygunsa devamı gelir” diyen Aras Bulut İynemli: “Ben gitmem, kızlar gelir! Önceden de gidemezdim, gelirlerdi. Şimdi daha çok geliyorlar” diyerek son noktayı koyuyor. Bize de Can Yaman çizgisinden devam etmediği için ona teşekkür etmek düşüyor!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.