Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bir Dediği Bir Dediğini Tutmuyor! Telefonu Yasaklayan Doğa Rutkay Çocuklarını Artık TikTok’tan Korumaya Çalışıyor

26.04.2021
Bir Dediği Bir Dediğini Tutmuyor! Telefonu Yasaklayan Doğa Rutkay Çocuklarını Artık TikTok’tan Korumaya Çalışıyor

Ünlü oyuncu Doğa Rutkay, çocuklarını televizyondan uzak tutarak korumak istediğini söyledi. Çocuklarının her anını paylaşan Rutkay, telefon yüzü görmeyeceklerini de söylemişti!

Doğa Rutkay Kerimcan Kamal

“Güldür Güldür Show” oyuncularından Doğa Rutkay, gazeteci Kerimcan Kamal ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. 2014 yılında dünyaevine giren çift, 2018’de de ikiz bebekleri Rutkay Kerim ve Piraye’yi kucaklarına aldı. O dönemde hız kazanan “Instamom” ve YouTuberlık gibi sıfarlara mesafeli bir tavır sergileyen Doğa Rutkay, geçtiğimiz gün de bu konu hakkında açıklamalar yaptı.

Çocuklarını TikTok’tan Koruyor

Doğa Rutkay, evlerinde üç yıldır televizyon olmadığını söyledi. “Piraye ve Rutkay Kerim hiç izlemediler şimdiye kadar” diyen oyuncu, son zamanlarda Demet Akalın’ın başına dert olan TikTok ile ilgili de korktuğunu söyledi: “TikTok olayı ise tam bir facia. Ne biz kullanıyoruz ne de çocuklarımızın kullanmasını isteriz. Umarım çocuklarımız büyüyene kadar böyle bir platform kalmaz.” Ancak Doğa Rutkay, hamileyken “Yapmam” dediği her şeyi şu an yapıyor!

Evde Telefonu Yasaklayacaktı

Doğa Rutkay, çocuklarının her anını Instagram’dan paylaşmasıyla meşhur. Karşı çıktığı Instagram annelerinden biri oldu çıktı! Oysa, hamileyken evde teknolojinin olmayacağını söylemişti. “Bütün arkadaşlarım alay ediyor, ‘Nasıl yani iPad vermeyecek misin?’ diye. ‘Evet vermeyeceğim’ diyorum. Cep telefonu da göstermeyeceğim. Hele selfie asla!” diyen Doğa Rutkay’ın Instagram hesabına bakınca, bu sözleri çoktan yuttuğunu görüyoruz.

Görmezlerse bilmeyeceklerini düşünen Doğa Rutkay, cep telefonuna çok düşkün olan eşine de “Tek istediğim şey evde telefon olmaması. Bunu yapabilir misin?” diye sormuş. ”Hiç değilse ilk 3 yaş bunu başarayım. İlk 3 yaş doğayı, çiçeği böceği görmeye vakti olsun istiyorum çocukların. Deneyeceğiz” diyen ünlü oyuncunun çocukları doğayla iç içe büyüyor. En azından o konuda söylediklerini başarmış, ama diğer söylemlerinden sonra geldiği nokta biraz ürkütücü. Umarız, yakında çocukları TikTok’ta da görmeye başlamayız!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.