Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

BluTv’den Online Dizi: Masum

23.12.2016
BluTv’den Online Dizi: Masum

Yeni bir dijital dönem başlıyor. Diziler artık sadece televizyonlarda değil. Netflix,puhu.com ve BluTv yerli ve özgün senaryolarla yeni bir dizi dönemi başlatıyor. Yerli diziler bambaşka bir platformda 45-60 dakikalık sürelerle yayına girecek.

BluTv’nin Ocak 2017’de başlamaya hazırladığı dizisi ise Masum. Türkiye’nin reklamsız ilk dizisi de olacak olan Masum, yeni başlayacak dijital döneme öncülük görevini de üstlenecek.

İlk bakışta sıradan bir hayat yaşıyor gibi görünen Türk ailesinin polisiye ve dramayla birleşen hayatını anlatıyor Masum.Masum’un kadrosuna baktığımızda ise birçok ünlü ismi görmek mümkün. Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan bu sıradışı hikayede başrolleri üstlenecek.

ad946ccf-8808-4bce-94cb-2189cbd982f1-1

D Productions’ın yapımını üstlendiği Berkun Oya’nın kendi tiyatro oyunu Bayrak’tan uyarladığı ve proje tasarımı,senaristliğini de üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Altın Portakal ödülünü de alan Seren Yüce yapacak.

60 dakikalık 8 bölümden oluşacak dizi Komiser Cevdet ve karısının normal bir hayat sürerken küçük oğullarının korkunç bir haberle gelmesiyle değişen yaşamını anlatacak.

Her ay 30’a yakın film ve dizinin reklamsız izlenebildiği BluTv, ocak ayından itibaren Amerika ile eş zamanlı dizileri ve orijinal BluTv dizilerini yayınlamaya başlayacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.