Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bodrum Masalı 31. Bölüm Fragmanı – 9 Nisan Pazar

Bodrum Masalı 31. Bölüm Fragmanı – 9 Nisan Pazar

Bodrum Masalı’nın 60 dakikalık son bölümü olan 30. bölümü yayınlandı. Dizinin takipçileri şimdi merakla 31. bölümü bekliyor. 31. bölüm fragmanı da sıcağı sıcağına izleyenlerle buluştu. Bodrum Masalı’nın 31. bölümüne Ateş’in Aslı’yı çok şaşırtacak hareketi damga vuracak.

Öte yandan Faryalı da Yıldız’la çok önceden vermesi gereken birliktelik kararı için geç kaldığından dolayı çok rahatsız olur. Yıldız da artık geleceğe bakar.

Ateş, Aslı ile birlikteliklerini çok daha derin ve temelli bir hale getirecek kararı verir. Artık son söz Aslı’da olur. Bakalım Aslı’nın bu karara cevabı ne olacak?

Bodrum Masalı yeni bölümü olan 31. bölümü ile 9 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak!

Bodrum Masalı 30. Bölümde Neler Oldu?

Bodrum Masalı’nın son bölümü olan 30. bölümünde Aslı, Ateş ve Lal’i birlikte görmekten çok rahatsız olmuştu. Ateş’e olan güveni sarsılan Aslı artık bir karar vermek zorunda olduğunun farkındaydı. Ancak bir yandan Ateş de Aslı’ya kendini affettirebilmek için elinden geleni yapıyordu.

Öte yandan Su da Kelebek ile yeniden aşka olan güvenini sağlamıştı. Ancak Ateş ve Lal’in öpüşmesi ile yeniden güven sorunu ortaya çıkmıştı.

Bora da Faryalı’yı Bodrum’dan göndermek için harekete geçmişti. Bora, Yıldız ve Faryalı’nın kötü biten ilişkisini kullanacaktı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.