Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bodrum’a Gidenlere O da İsyan Etti! Maraşlı’nın Yıldızı Alina Boz da Demet Akalın’ın İzinde

01.05.2021
Bodrum’a Gidenlere O da İsyan Etti! Maraşlı’nın Yıldızı Alina Boz da Demet Akalın’ın İzinde

Dün başlayan tam kapanmayla birlikte herkesin Bodrum’a akın etmesi çok tepki çekti, ünlüler arasında bile! Demet Akalın’ın ardından bir sitem de Alina Boz’dan geldi.

Tam kapanma

Covid-19 pandemisi nedeniyle alınan önlemlerde dün itibarıyla yeni bir aşamaya geçtik. Ama bu hamleler aşılamanın hız kazanması yerine tam kapanma yönünde yapıldı! Çünkü aşı tedarikinde giderek artan sıkıntılar, vaka sayılarının rekor kırması ve turizm sezonunun gelmesi nedeniyle tam kapanma önlemlerine mecbur kaldık. Ancak kararın başlangıçtan sadece üç gün önce açıklanması, vatandaşa herhangi bir destek paketi sunulmaması ve aşılamanın yavaşlaması yeni sorunlar doğuruyor. 17 Mayıs’a kadar evde oturacak olmanın verdiği psikolojik yıkım da cabası!

Tam kapanma

Öte yandan, pek çok sektör de tam kapanma önlemlerinden muaf. O yüzden önlemlere rağmen toplu taşıma araçları tıklım tıklımdı. Tam kapanma sırasında ek sefer konması gerekti, düşünün! İşe gitmek zorunda olanlar kadar evden çalıştığı işini ya da yıllık iznini rahat geçirmek isteyenler de vardı. Birkaç gündür güneye akın eden insanları izledik. Özellikle Bodrum’da şu an nüfus patlaması yaşanıyor, muhtemelen kapanma bittikten sonra da Covid-19 show yaşanacak!

Demet Akalın’ın Sitemi Olay Oldu

Demet Akalın

Bodrum’da yaşananlara tepki gösteren isimler arasında ünlüler de var. Ancak bir tanesi öyle bir şey söyledi ki, aldığı tepkiler yüzünden geri basmak zorunda kaldı! Ünlü şarkıcı Demet Akalın, tatil tatil gezmesiyle meşhur. Ona rağmen pandemide geçim sıkıntısı çektiğini, sponsorlar sayesinde gezdiğini söylüyor ve ekliyor: “Allah garibana veriyor!

Demet Akalın

Tatil şampiyonu Demet Akalın, dün de şehirden kaçanları hedef alarak, “2 milyona yakın vatandaşımız tatil beldelerine ve memleketlerine gitti. Kimse ‘param yok’ demesin. Vallahi herkesin Bodrum’da evi var” dedi. Haliyle, yerden yere vuruldu. Hak etmedi diyemeyiz!

https://twitter.com/ismailabihooop/status/1388197500083965958

Kendisi de ayıp ettiğini düşünmüş olmalı ki, bugün bir özür mesajı yayınladı.

Demet Akalın story

Bir Sitem de Alina Boz’dan

Alina Boz

Malum, diziler zaten bir yıldır pandemi yokmuş gibi davranıyor. Çekimler de haliyle devam ediyor. Sevilen dizi “Maraşlı”nın yıldızı Alina Boz’dan da bu duruma yönelik bir sitem gördük. Ama Demet Akalın gibi bir üslup sorunu olmadığı için haklı görülecektir!

Alina Boz story

Çalışmaya tam gaz devam eden genç oyuncu, tatile çıkanlara taş atarken bir yandan da Bodrum’a gitmeye can atıyor gibi. Umarız, yakında can derdine düşmeden hepimiz tatil yapabiliriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.