Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam TV’de Hangi Diziler Var? – 10 Ocak Salı

Haber

Bu Akşam TV’de Hangi Diziler Var? – 10 Ocak Salı

Bu Akşam TV’de Hangi Diziler Var? – 10 Ocak Salı

Kar, yağış ve soğukların gittikçe arttığı şu günlerde akşamları en güzel plan sevdiğimiz dizileri izlemektir diye düşünüyoruz. Elbette ki bu havalardan etkilenen ve yayınlanmayacak olan dizilerimiz de var ama  yine de bu akşam ekranda eğlenmemiz ve bir an için soğukları unutmamız için programlar mevcut. Hadi onları bir inceleyelim!

befunky-collage

1.Gülümse Yeter

Show TV’de yayınlanarak seyirciyi her salı günü kahkalara boğan Gülümse Yeter, düğün günü tüm mal varlıklarını kaybeden Yasemin’in sevgili Cem tarafından terk edilmesini ve sonrasında yaşanan olayları konu alıyor. Cem’den ayrıldıktan sonra Sarp’la tanışan Yasemin imkansızlıklarla dolu bir aşk yaşıyor.

Gülümse Yeter 23.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 10 Ocak Salı

2.Anne

Star TV’nin sevilerek izlenen dizisi Anne bu akşam özel bir bölümle ekrana gelecek. Diziyi izlemeyenler ve en duygusal sahneleri tekrar izlemek isteyenler için ekrana gelecek olan Anne, en güzel sahneleriyle bu akşam yayınlanacak. Star TV Hababam Sınıfı Tatilde filmini yayınladıktan sonra 22.15’de Anne özel bölümüyle ekrana gelecek.

Anne Özel Bölümüyle Ekrana Geliyor!

3.2012- Atv

Bu akşam yayınlanmayacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yerine yayınlanacak olan 2012 filmi dünyanın sonunu getiren global bir felaketten kurtulanların macerası hikayesini anlatacak. Maya Takviminde son yıl olarak 2012’nin yer almasında ilham alan film 2012 yılında dünya çapında yaşanan bir felaketi konu alacak.

4.Hayat Şarkısı

Kanal D’nin sevilerek izlenen dizisi Hayat Şarkısı bu akşam 37.bölümüyle ekrana geliyor. Çocukluktan beri Kerim’e aşık olan Hülya’nın bir gün onunla evlendiğinde yaşadıklarını anlatan dizi büyük bir aşkın insanı değiştirebileceğini de anlatıyor. Kerim’e mutlu bir hayat kurmuşken yıllar önce erkek arkadaşı Cem’in tecavüzünden olan bir kızının ortaya çıkmasıyla Kerim’le arası yeniden bozulan Hülya evliliğini yeniden toparlayabilecek mi?

Hayat Şarkısı Son Bölümde Neler Oldu:

Hayat Şarkısı 36.Bölüm: Tutunabildiğimiz Tek İyilik Düğme

Hayat Şarkısı 37.Bölüm Fragmanı:

Hayat Şarkısı 37.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 10 Ocak Salı

Hayat Şarkısı 37.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

 

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

To Top