Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 12 Aralık Pazartesi

12.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 12 Aralık Pazartesi

Haftanın ilk günü pazartesi sendromlarınızın ilacı olacak bir dizi arıyorsanız gelin size pazartesi dizi önerilerimizi sunalım! Haftaya güzel başlamadıysanız bile iyi devam etmenizi sağlayacak dizilerin aynı günde buluştuğu dizilerden kesinlikle tarzınıza uygun olanı bulacaksınız!

Hadi bakalım 12 Aralık Pazartesi günü dizilerin son bölümlerinde neler olmuş!

photogrid_1480880602127

1.Hangimiz Sevmedik

Bir Yeşilçam hatırası olarak ekrana gelen Hangimiz Sevmedik, her bölüm Yeşilçam’a da atıfta bulunarak yeni bölümlerini yayınlamaya devam ediyor. Yeni bölümde Yuvacık’a site ve avm yapmak isteyen mütehhattin gelişiyle mahalle modern yapıların yapılmasını isteyenler ve evlerine, anılarına bağlı kalanlar olarak ikiye ayrılıyor.

Hangimiz Sevmedik 18.Bölüm Fragmanı – 12 Aralık Pazartesi

2.Paramparça

Paramparça, cumartesi günü yaşadığımız acı olay neticesinde bugün yeni bölümünü yayınlamama kararı aldı. Yeni bölüm haftaya yayınlanacak.

http://dizi.tv/paramparca-84-bolum-fragmani-12-aralik-pazartesi/

Paramparça 84.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

3.Bana Sevmeyi Anlat

Alper ve Leyla’nın imkansız ve zor aşkını anlatan Bana Sevmeyi Anlat’ın yeni bölümünde Haşmet hapse giriyor. Haşmet’in tutuklanmasıyla derin bir nefes alan Leyla ve Alper ise Haşmet’in planından habersizler. Canan’ın Leyla’nın kendi kızı olduğunu öğrenmesi ise her şeyi değiştiriyor. Canan bir sonraki adımını atmak için cesaret topluyor.

Bana Sevmeyi Anlat 15.Bölüm Fragmanı -12 Aralık Pazartesi

4.Babam ve Ailesi

Bu akşam final bölümüyle ekrana gelecek Babam ve Ailesi’nde tüm sırlar açığa çıkıyor. Suzan’ın intiharıyla Suzan’a destek olmak isteyen Kemal, arkasından çevrilen tüm oyunları öğreniyor.

Babam ve Ailesi 13.Bölüm Fragmanı – 12 Aralık Pazartesi(Final)

5.Kırgın Çiçekler

Yetimhanede yolları kesişen 5 genç kızın hikayesini anlatan Kırgın Çiçekler’in yeni bölümünde Kader kardeşi Umut’un ölümüyle bunalıma giriyor. Kader’e destek olmaya çalışan kızları ise büyük sürprizler bekliyor.

Kırgın Çiçekler 63.Bölüm Fragmanı -12 Aralık Pazartesi

6.İçerde

Her hafta heyecan dolu bir bölümle ekrana gelen İçerde, bu akşam Mert’in Celal’den şüphelenmesiyle ve Celal’e oynadığı oyunla dikkatleri çekecek. Bir ailesi olduğunu öğrenen Mert, Coşkun’un izini sürerken Celal’den şüphelenmeye başlayacak. Sevkiyatın yerini haber verenleri araştıran Celal ise Sarp’la birlikte bu işin sırrını çözmeye çalışacak.

İçerde 13.Bölüm Fragmanı – 12 Aralık Pazartesi

İçerde 13.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.