Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 14 Aralık Çarşamba

14.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 14 Aralık Çarşamba

Haftanın ortasına geldiğimiz bu günde televizyonda hangi dizileri izlesem diyorsanız size öze hazırladığımız mini kanal rehberine bakmadan karar vermeyin! Sevdiğiniz dizilerin son bölümünde neler oldu, bugün hangi sırları açıklığa kavuşturuyoruz hadi bir inceleyelim!

çarşamba dizileri

1.Kara Sevda

Star Tv’nin sevilerek izlenen dizisi Kara Sevda’nın yeni bölümünde Asu’nun Emir’in kardeşi olduğunu öğrenen Kemal, Asu ve Emir için yeni planlar kuruyor. Asu ile evcilik oyununa devam eden Kemal, Nihan’la iş birliği yapıyor. Nihan ise Kemal’in uyarılarına kulak asmadan Ozan’ın katilini bulmak için harekete geçiyor.

Kara Sevda 48.Bölüm Fragmanı – 14 Aralık Çarşamba

Kemal ve Nihan Savaşa Hazır!

2.No:309

Fox Tv’nin yaz dönemi başlayan dizisi No:309’da Onur ve Lale sonunda muratlarına erdi. Ancak yine başları dertten kurtulmuyor. Onur’un eski sevgilisi hakkında araştırma yapan Lale, bitterli çileğin kim olduğunu bulmaya kararlı.

No:309 26.Bölüm Fragmanı – 14 Aralık Çarşamba

No:309 26.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

3.Poyraz Karayel

Kanal D’nin en heyecanlı dizisi Poyraz Karayel’de Poyraz Eda’nın ihanetiyle sarsılmıştır. Nişanlısı Kerem’e ulaşmak için gözlerini karartmıştır. Eda’nın yapacakları ise Poyraz’ı zor duruma sokacaktır.

Poyraz Karayel 72.Bölüm Fragmanı – 14 Aralık Çarşamba

Poyraz Karayel: Kadınlar Bir Kez Sever

4.Diriliş Ertuğrul

TRT 1’in en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünde Ertuğrul’un yaşayıp yaşamayacağı belli olacak. Ural tarafından zehirlenen Ertuğrul kurtulacak mı? Yoksa Kayı obası beysiz mi kalıyor?

Diriliş Ertuğrul 69.Bölüm Fragmanı – 14 Aralık Çarşamba

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.