Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 16 Aralık Cuma

16.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 16 Aralık Cuma

Hafta sonu bu kadar yaklaşmışken haftanın yorgunluğunu bir diziyle atmak isteyenlere cuma akşamının en güzel dizilerini sunalım dedik.

photogrid_1480609287589

1.Arka Sokaklar

Ekibe yeni dahil olan Mehmet, alışmaya çalışmaktadır. Mesut, Ali ve Mehmet ise Sezgin’i yakalamaya çalışıyordur. Ancak operasyonda beklenmedik bir gelişme olur ve Mehmet yaralanır.

Arka Sokaklar 421.Bölüm Fragmanı – 16 Aralık Cuma

2.Muhteşem Yüzyıl Kösem

Farya’nın idam kararı çıkmıştır. Sultan Murad’ın kendisi hakkında verdiği idam hükmünü duyan Farya neye uğradığını şaşırır. Yaralı olan Kösem Sultan da yaşam mücadelesi veriyordur.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 5.Bölüm Fragmanı – 16 Aralık Cuma

Muhteşem Yüzyıl 5.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

3.Sevda Kuşun Kanadında

Zafer’in fabrikasındaki grev karşıt görüşlü iki grubu karşı karşıya getirir. Ülkücü ve solcular çatışmaya girmek üzeredir. Zafer ise fabrikasındaki grevi bir türlü bitiremiyordur.

Sevda Kuşun Kanadında 18.Bölüm Fragmanı – 16 Aralık Cuma

4.Aşk ve Mavi

Cemal, Birgül’ün şantajı ve Safiye’nin kıskançlıklarıyla karşı karşıyadır. Birgül’ün isteklerini yerine getirir ama onu zor durumda bırakacak bir yöntem de arar. Ali ise büyük bir kararın eşiğindedir.

Aşk ve Mavi 7.Bölüm Fragmanı – 16 Aralık Cuma

5.Kiralık Aşk

Kiralık Aşk’ın yeni bölümünde Defne’yi büyük bir çılgınlığın içerisine girerken izleyeceğiz. Gemileri yakıp Ömer’in yanına gelen Defne’ye Ömer bile inanamıyordur. Çünkü karşısında çılgın bir Defne vardır. Hangisinin daha cesur ve gözü kara olduğunu ise göstermenin zamanı gelmiştir.

Kiralık Aşk 65.Bölüm Fragmanı – 16 Aralık Cuma

Kiralık Aşk 65.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.